Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Bakımı
»
Saç Bakım Ürünleri Hakkında Herşey - Saç Bakım Ürünleri

Saç Bakım Ürünleri Hakkında Herşey - Saç Bakım Ürünleri

saç bakımı ipuçları
 

Saçlarınıza istediğiniz şekil ve görüntüyü kazandırmak için kullandığınız ürünlerin sırlarına ulaşmak ister misiniz?
Örneğin Sarah Jessica Parker’ın

Saçlarınıza istediğiniz şekil ve görüntüyü kazandırmak için kullandığınız ürünlerin sırlarına ulaşmak ister misiniz?
Örneğin Sarah Jessica Parker’ın seksi kıvırcıkları, ya da Penelope Cruz’un iyice belirginleştirilmiş uzun meçleri, ya da Meg Ryan’ınki gibi dağınık ve yaramaz bir imaj mı istiyorsunuz?

İlk kural: her şeyden önce kaliteli saç ürünleri kullanın. Saç kesiminize ve saç tipinize doğru uyarlandıklarında hızlı bir şekilde beklentinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak, saçınıza biçim ve parlaklık kazandıracaklardır. Biraz da el alışkanlığı edinince yapılabilecekleriniz sınırsız.... keyfini çıkarın!

KÖPÜK VE JELLER
Piyasaya çıkan inanılmaz miktardaki yeni ürüne rağmen kadınların güzellik ürünleri arasındaki köpük ve jeller yerlerini koruyor. Ancak halen akıllarda kalan bir soru var: hangisini seçmeli?
 
Köpükler
Saçlara hacim kazandırmak, kökleri canlandırıp kaldırmak veya esnek lüleler oluşturmak için köpük idealdir.

Uygulama
Nemli saça bol miktarda ürün sürülür, tarak veya parmak uçlarıyla köpük saça iyice yedirilir ve saç   
kurutulurken şekillendirilir. Saçın kıvırcık olması için bigo da kullanılabilir. Sıcaklık ürünün bir dahaki yıkamaya kadar sabitlenmesine neden olacak ve saçınızın istediğiniz formda kalmasını sağlayacaktır. Saçlarınız kuru mu? O halde nemlendirici içeren köpük ürünlerini tercih edin. İsimlerinden de anlaşılacağı gibi bu ürünler saçınıza şekil verip hacim kazandırırken nemlenerek beslenmelerini de sağlar.

Jeller 
 Birkaç tutam saçı şekillendirip sabitlemek için kullanabilirsiniz. Jel ürünler saçı derhal şekillendirir ve uzun ömürlüdür. İlginç bir detay: yeni nesil jeller daha doğal sonuçlar vererek eskilerine oranla daha az “kağıt” etkisi yapıyor. Boyutları ve kullanım kolaylıkları açısından idealler.

Uygulama 
Kullanımları çok kolaydır. Ürün elde yayıldıktan sonra tutamlar halinde saça sürülür. Kendi kendine kurumaya bırakılır.
ŞEKİLLENDİRİCİLER
Krem, wax veya diğer halleriyle de olsa tümünün aynı misyonu vardır: yapılacak saça şekil kazandırmak. Kısa sürede saça farklı bir şekil, farklı bir hava verilebilmesinde çok işe yararlar. Saç kesiminizi belirginleştirmek, bazı stratejik bölgeleri öne çıkarmak, birkaç meç veya saç tutamını ayırmak gibi hedefleri gerçekleştirmek için şekillendiriciler en büyük yardımcınız olacaktır. Üstelik bu tür ürünlerin çoğu, gün içersinde saç kuru da olsa yeniden şekil verilmeye müsait olarak tasarlanmıştır.

Uygulama
Az miktarda ürünü avucunuzda ısıtarak (bu ürünlerin fazlasını kullanmak saçı ağırlaştıracaktır!) nemli saçlarınıza kökten uca kadar uygulayın. Daha sonra parmaklarınızla saçınıza vermek istediğiniz şekli kazandırın.
YATIŞTIRICI KREMLER
Elveda asi lüleler, her tarafa doğru fırlayan saçlar, lüzumsuz hacim... yatıştırıcı kremler artık karşı atakta! Sonuç: düz ve ışıltılı saçlar
 
Uygulama
Bu kremler genellikle nemli saça şekil verilmeden önce uygulanır. Üründen az bir miktar alınarak parmakların yardımıyla saçın her tarafına yedirildikten sonra saça şekil verilir. Kurutma sırasında ürünün etkisiyle saç düzelerek istenmeyen kıvrılma, ve kabarmalar yok olur. Yatıştırıcı kremler iki yıkama arası kuru saça da  uygulanabilir.
PARLATICI ÜRÜNLER
Saç tipi veya kesiminiz ne olursa olsun bu sezon önemli olan parlaklık! Kısa veya uzun, kıvırcık veya düz, esmer veya sarışın, saçlarınızın parlaklığı sağlıklarını yansıtır.
 
Uygulama
“Son dokunuş” sayılabilecek bu ürünler genellikle sprey veya püskürtmeli jel olarak saça şekli verildikten sonra kullanılır.
     Sıradaki Makale

Saç Bakım Programları - Saç Bakım Ürünleri

saç bakımı ipuçları
 

...

Parlak, yumuşak bir saça sahip olmak için ne çok zaman ne de çok bütçe gerekiyor.
Doğru alışkanlık ve uygulamalar ona form kazandırmak için yeterli.
KURULUK
Sebumun yetersiz salgılanması gibi iç etkenler veya perma, boya, sıcak kurutma, uzun süreli güneşlenme gibi dış

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız dökülüyor ve dökülen saçlar yerine ince güçsüz saçlar çıkıyor. Eeose Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ve Çift Etkili Serumu ile dökülen saçlarınızın yerine sağlıklı saçlar çıkacak.
Şimdi Sıra Saçlarda

ÉEOSE'den Saç Dökülmesine Karşı Çift Etkili Dermatolojik Serum ve ŞampuanKaş ve kirpik serumu konusundaki başarısıyla adından söz ettiren ÉEOSE Laboratuvarları uzun klinik çalışmalar sonucu iki
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Bazen güzelleşmek isterken saçlarımıza birçok zarar verebiliyoruz. Saçlarınıza ne kadar ciddi zararlar verdiğinizi biliyor musunuz?
Sizler için haberimizde Silikon, sülfat ve alkol gibi kimyasallar ne derece zararlı olduğunu paylaşmak istedik.

Silikonlar,

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Moda Saçtan Başlar sloganı ile Wella Koleston Hakan Akkaya ve Özge Ulusoyu reklam yüzü olarak kullandılar.
Bu reklam ile dikkat çeken Wella Koleston, bir ilke imza atıyor.

Takipçiler Kolestonun facebook sayfasından Hakan Akkaya ile tanışma fırsatını ele geçirecek ve

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Yıllardır kalitesinden ödün vermeyen Pantene Türkiye 20. yılını kutluyor.

Pantene Türkiye''deki yirminci yılını gücünü saçlarından alan kadınlarla kutluyor. Hande Subaşı, Burcu Kara ve Özge Özberk...
Grey

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Nemlendirici Şampuan ve Kremi
MOISTURIZING DUO ŞAMPUAN ve SAÇ KREMİ (NEMLENDİRİCİ)
- Kuru ve Normal Saçlar içindir.

10.1 fl. oz. / 300 ml ve
33.8 fl. oz. / 1000 ml’lik şişelerde

İçindekiler
-Juvexin
-İçeriğindeki

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi