Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
doğal ve bitkisel saç bakımı
En Popüler Kategorileri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç ve Şampuan
»
Duru - Saç ve Şampuan

Duru - Saç ve Şampuan

saç bakımı ipuçları
 

Normal Saçlara Parlak Gelecek

“Yeşil Limon ve Kına”

750 ml

Saçlarının geleceği şu anda elinde! Parlaklık ve yumuşaklık için kına ve yeşil limon özleri, sağlık ve dayanıklılık iç

Normal Saçlara Parlak Gelecek

“Yeşil Limon ve Kına”

750 ml

Saçlarının geleceği şu anda elinde! Parlaklık ve yumuşaklık için kına ve yeşil limon özleri, sağlık ve dayanıklılık için doğadan gelen soya proteini ... İşte parlak geleceğin formülü! Artık formülü de bildiğine göre, saçlarının yıpranıp matlaşması için hiçbir sebep yok demektir. Kolayca taranan, ışıl ışıl saçlarınla parlak bir gelecek seni bekliyor!

Kuru ve Yıpranmış Saçlara Yumuşak Başlı

“Bal ve Badem Sütü "

750 ml

Kuru ve yıpranmış saçlarına biraz anlayış göster. Onların Yumuşak Başlı''lığa ihtiyacı var. İnan ki bal ve badem sütünün yardımıyla en hırçın saçlar bile sakinleşip, yumuşayabilir. Doğal soya proteini kırılan saçları onarır, güçlendirir. Bir bakmışsın o sert, asi, elektriklenen saçlar gitmiş; yerine yumuşacık, ipeksi saçlar gelmiş. Islak veya kuru, tararken savaş vermeye gerek kalmamış.

Boyalı Saçlara Yakın Koruma

“Nar ve Ginseng”

750 ml

İşte saç rengin için profesyonel bir koruma! Yakın Koruma tekniklerinden nar, ginseng ve UV filtresi; destek kuvvetlerden doğal soya proteini... Güneş ışınlarına ve yıpratıcı etkilere karşı saçlarını korumak için görev başında... Yani güçlü, sağlıklı, kolayca kırılmayan saçlar ve capcanlı bir saç rengi için Yakın Koruma''na güvenebilirsin.

Uzun Saçlara Hassas Denge

“İpek Özü ve Zencefil”

750 ml

Doğanın Hassas Denge''si; soya proteini, ipek özü ve zencefil ile saçlarında... Özenle uzattığın saçlarının uçları ve dipleri, Hassas Denge''nin özel sebum kontrol sistemi ile dengesini bulabilir. Uzun, upuzun ipeksi saçların, tararken kırılmalara ve elektriklenmeye karşı doğal olarak direnç kazanabilir . Sonra... Daha güçlü ve sağlıklı saçlarınla, her ortamda parlamaya hazırsın!

Kepekli Saçlara Kepeksiz Rejim

“Yabani Nane ve Rezene”

750 ml

Kepekli saçlar için sıkı bir rejime başlama zamanı. Bolca yaban nanesi, rezene ve climbazole, güç vermesi için ise soya proteini. “Nereden bulacağım bunları?” deme, çünkü cevabı elinde... İşte sağlıklı saçlara kavuşman için en etkili Kepeksiz Rejim. Yaban nanesi ve rezene saç derisini serinleterek bakım yapar, climbazole kepek oluşumunu önler, soya proteini de saçları onarır. Üstelik bu rejimde istediğini yemek serbest!

İnce Telli ve Zayıf Saçlara Hacim Formülü

“Yasemin ve Pamuk Çiçeği”

750 ml

Saçlarım sönük, zayıf diye üzülme artık. Çözüme ulaşmanın kolay bir formülü var! Yasemin, pamuk çiçeği artı soya proteini... Nasıl, kolaymış değil mi? Üstelik doğal soya proteini saçlarını güçlendirip, ekstra hacim kazanmasına yardımcı oluyor. İster ıslak, ister kuru olsun, tararken saçlar daha az kırılıp, elektrikleniyor. Elinde bu formülle, hacimli saçlara ulaşmak çok daha kolay!

     Sıradaki Makale

Moos - Saç ve Şampuan

saç bakımı ipuçları
 

...

Son dönemde ise Moos Kozmetik, cilt doktorlarının istekleri doğrultusunda ürün yelpazesini sürekli genişletmekte olup Moos ürünleri arasına 2003 yılı Aralık ayında saç dökülmesine karşı etkin bir formülü bulunan Moos Isırgan

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Dünyaca ünlü yıldızlarında kullanmaya başladığı at kuyruğu bitki özlü şampuan saçlarınız için kurtarıcı olacak.

Türkiye'de yeni yeni tanınan ve kullanılmaya başlanan at kuyruğu şampuanın mucizevi faydaları yankılarını sürdürüyor.Saç dökülmelerini engelleyen ve saç tellerini sağlığa kavuşturan at kuyruğu şampuanı tüm dünyada kullanılıyor ve biliniyor.

Dünyada adını kısa sürede d
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Saç sorunlarımızın en başında "saç uzatma" sorunu gelmektedir. Hepimiz uzun ve sağlıklı saçlara sahip olmak isteriz. Bioblas''ın sizler için hazırladığı
Sarmaşık Özlü Bakım Serisi
ile saçlarım uzamıyor diyenlere

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Hepimiz güzel ve sağlıklı saçlara sahip olmak isteriz. Aslında doğru uygulamarı öğrendikten sonra ve doğru bakımla istediğimiz saçlara kavuşabiliriz.
Sağlıklı saçlar öncelikle doğru saç yıkamadan geçer...

Sağlıklı, parlak ve güçlü saçlar

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Komili Şampuan
Doğal güzellik kaynağı:
Zeytinyağı
Zeytinyağı
nın mucizevi dokunuşu saçınıza ve saç derinize hayat versin.
Özlediğiniz doğal güzelliğine kavuşan saçlarınız her an sa

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Kadınlara Özel Saç Uzamasına Yardımcı ve Onarıcı Set
Marka: Les Cheveux Ecologiques
Sinameki Sülfatsız Şampuan
Coco Glucoside:
Hindistan cevizi yağından elde edilen bitkisel yumuşak temizleyici.
Cocoamphodiacetate:

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi