Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
doğal ve bitkisel saç bakımı
En Popüler Kategorileri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç ve Şampuan
»
Dove - Saç ve Şampuan

Dove - Saç ve Şampuan

saç bakımı ipuçları
 

Saçınızı her yıkadığınızda, saçınızın doğal hazinesi olan proteinlerin, lipidlerin ve temel nemlendiricilerin bir kısmı akıp gider. Bu da saçın tarama, kurutma, güneş, hava kirliliği gibi dış etkenlere karşı zayıf ve korunmasız hale gelmesine nede

Saçınızı her yıkadığınızda, saçınızın doğal hazinesi olan proteinlerin, lipidlerin ve temel nemlendiricilerin bir kısmı akıp gider. Bu da saçın tarama, kurutma, güneş, hava kirliliği gibi dış etkenlere karşı zayıf ve korunmasız hale gelmesine neden olur.

İşte bu yüzden Dove, benzersiz yepyeni bir formül yarattı. Dove''un devrim yaratan yeni formülü, içeriğindeki %50 daha hassas temizleyicilerle saçınızı en etkin şekilde temizlerken, saçınızın doğal hazinesi olan temel nemlendiricilerin, lipidlerin ve proteinlerin saçınızda kalmasını sağlar. Saçınızdan temizlemesi gereken her şeyi temizlerken, saçınızın güzelliğini sizinle bırakır.

Yeni Dove Şampuan saçınızı bir kalkan gibi koruyarak dış etkilere karşı daha dayanıklı olmasını sağlar, sağlık kazandırır, benzersiz güzelliğini ortaya çıkarır.

Yeni formül ile beraber Dove''un ambalajları da eşsiz bir görünüme kavuştu. Benzersiz formül, farklı tasarımlarıyla dikkat çeken yeni ambalajlarda tüketicilere sunuluyor.

Yeni Dove Saç Bakım serisi tüketicilere “Saçınızın doğal hazinesini koruyun” sloganıyla sesleniyor.

     Sıradaki Makale

Bioxcin - Saç ve Şampuan

saç bakımı ipuçları
 

...

Saç dökülmesi hemen hemen tüm insanların hayatlarının belirli bir döneminde karşılaştıkları çok sık rastlanan bir problemdir. Erkeklerde daha sık olarak görülen saç dökülmesi, genellikle 25 yaşlarında başlar ve hayatları boyunca tüm erkeklerin %70''e yakınını etkiler.

Bireysel olarak değ

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Dünyaca ünlü yıldızlarında kullanmaya başladığı at kuyruğu bitki özlü şampuan saçlarınız için kurtarıcı olacak.

Türkiye'de yeni yeni tanınan ve kullanılmaya başlanan at kuyruğu şampuanın mucizevi faydaları yankılarını sürdürüyor.Saç dökülmelerini engelleyen ve saç tellerini sağlığa kavuşturan at kuyruğu şampuanı tüm dünyada kullanılıyor ve biliniyor.

Dünyada adını kısa sürede d
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Saç sorunlarımızın en başında "saç uzatma" sorunu gelmektedir. Hepimiz uzun ve sağlıklı saçlara sahip olmak isteriz. Bioblas''ın sizler için hazırladığı
Sarmaşık Özlü Bakım Serisi
ile saçlarım uzamıyor diyenlere

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Hepimiz güzel ve sağlıklı saçlara sahip olmak isteriz. Aslında doğru uygulamarı öğrendikten sonra ve doğru bakımla istediğimiz saçlara kavuşabiliriz.
Sağlıklı saçlar öncelikle doğru saç yıkamadan geçer...

Sağlıklı, parlak ve güçlü saçlar

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Komili Şampuan
Doğal güzellik kaynağı:
Zeytinyağı
Zeytinyağı
nın mucizevi dokunuşu saçınıza ve saç derinize hayat versin.
Özlediğiniz doğal güzelliğine kavuşan saçlarınız her an sa

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Kadınlara Özel Saç Uzamasına Yardımcı ve Onarıcı Set
Marka: Les Cheveux Ecologiques
Sinameki Sülfatsız Şampuan
Coco Glucoside:
Hindistan cevizi yağından elde edilen bitkisel yumuşak temizleyici.
Cocoamphodiacetate:

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
saç bakımı yorum yaz
saç bakımı üyeler    yelda ates
saç bakımı püf noktaları    15.12.2010
yorum saç için    Şampuanınızı daha önce kullandım saçlarımı matlaştırmıştı yıllar sonra belki kendini yenilemiştir düşüncesiyle ve saç fırçasına ihtiyaç duyduğum için aldım henüz şampuanı kullanmadım ancak fırçayı ilk kullandığımda üzerinde bulunan bütün iğneler döküldü..üzerine dova yazmışsınız yani sizi temsil ediyor tmm promosyon ama bu kadar da kalitesiz olmaz yanii.Yani yıllar sonra yine yanıldığımı anladım dove markasına güvenerek..

saç bakımı yorum yaz
saç bakımı üyeler    sevda
saç bakımı püf noktaları    01.03.2010
yorum saç için    Dove süper, özellikle de Dove Therapy'nin ısıya karşı koruyucu serisi...

     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi