Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
doğal ve bitkisel saç bakımı
En Popüler Kategorileri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç ve Şampuan
»
Blendax - Saç ve Şampuan

Blendax - Saç ve Şampuan

saç bakımı ipuçları
 

Blendax Şampuan saçlara dolgunluk vermek üzere tasarlanmıştır. Ürünün içeriğinde bulunan Aqua Hacim Formülü saç tellerini köklerinden kaldırarak dolgun bir görünüme kavuşturur. Özel tasarlanan ürün sayesinde saçlar elektriklenmeden dolgunlaşır ve

Blendax Şampuan saçlara dolgunluk vermek üzere tasarlanmıştır. Ürünün içeriğinde bulunan Aqua Hacim Formülü saç tellerini köklerinden kaldırarak dolgun bir görünüme kavuşturur. Özel tasarlanan ürün sayesinde saçlar elektriklenmeden dolgunlaşır ve elde edilen dolgunluk 48 saate kadar korunabilir.

Blendax Şampuan Türkiye''de ilk olarak 1950''li yıllarda Pinkar A.Ş''nin üretim lisansını alarak, ürünü yerli olarak üretmeye başlamasıyla pazara girmiştir. Henüz sabun kullanımının yaygın olduğu ve şampuan alışkanlığı olmayan pazarda ilk olarak toz halinde satışa sunulmuştur. Zamanla sıvı halde satılmaya başlanan ürün, mavi, ince belli ve tırtıklı şişesiyle pazarda yüksek oranda tanınır hale gelmiştir.

P&G Türkiye portföyüne 1989 yılında dahil edilen ürün, şirketin yenilikçi iş anlayışıyla sürekli olarak geliştirilmiş ve yenilenmiştir. Köklü bir geçmişe sahip olan Blendax markası, tüketicilerin yıllardır tanıdığı ve en çok bilinen şampuan markalarından biri olma özelliğine sahiptir.

Blendax markası, özellikle " baş döndürmek isteyen" genç bayanları hedeflemektedir. Tüketicilerin isteklerini karşılayabilmek adına sürekli olarak yenilenen Blendax, aynı zamanda yapmakta olduğu sponsorluklarla da piyasaya liderlik etmekte ve tüketicilerin sevgisini kazanmaktadır. Blendax''ın sponsorluğunda gerçekleştirilen "Akademi Türkiye(2004)" ve " Benimle Dans Eder Misin?(2006)" yarışma programları bu girişimlerin örneklerinden olup markanın geniş kitlelerle iletişimini güçlendirmiştir.

Blendax Şampuan; piyasada 200ml, 400ml ve 750 ml.''lik şişelerde satılmaktadır.

Ürün çeşitleri:

Blendax''ın değişik saç tiplerinin ihtiyacı olan dolgunluğu vermek için tasarlanmış 9 varyantı bulunmaktadır. Blendax varyantlarından 3''ü Kremsiz Şampuan, diğer 6''sı ise Kremli Şampuan özelliğindedir:

Kremsiz Şampuan Çeşitleri:

Normal: Problemi olmayan saçlar için tasarlanmıştır. Saçları temizleyerek dolgunluğa kavuşturur.

Yağlanmayı Dengeleyici: Çabuk yağlanarak hacmini kaybeden ve kolayca sönen saçlara özel olarak tasarlanmıştır. İçeriğinde bulunan Yeşil Çay ve Limon Özleri, saçları yağ dengesine kavuşturarak dolgunluk verir.

İnce Telli Saçlar İçin: Doğal yapısı ince olduğu için hacim vermesi zor olan saçlara özel olarak tasarlanmıştır. Saç tellerini köklerinden kaldırarak dolgun bir görünüe kavuşturur.

Kremli Şampuan Çeşitleri:

Normal: Problemi olmayan saçlar için tasarlanmıştır. Saçları temizleyerek dolgunluğa kavuşturmasının yanısıra içerdiği kremle saçların kolay taranmasına yardımcı olur.

Kepeğe Karşı Etkili: Kepek problemi olan saçlara özel olarak tasarlanmıştır. Özel formülü sayesinde kepeği önlerken, kepek problemi nedeniyle sönen saçları yeniden dolgun bir görünüme kavuşturur.

Canlı Renkler: Boyalı saçlara özel olarak tasarlanmıştır. Sık boyanan saçlar kurumaya ve yıpranmaya açık olduğundan, hacmini de kolayca kaybedebilir. Ürünün içeriğinde bulunan Jojoba Özü, boyalı saçların hem rengini korur hem de dolgun bir görünüme kavuşturur.

Kuru/Yıpranmış Saçlar İçin: Fön makinesi, fırça, şekillendiriciler veya da başvurulan diğer işlemlerle kuruyan ve yıpranan saçlara özel olarak dolgunluğu geri kazandırmak üzere tasarlanmıştır.

Nem Dengeleyici: Kuru veya nem dengesini kaybetmiş saçlar için özel olarak tasarlanmıştır. İçeriğinde bulunan Aloe Vera Özü saçları yeniden nem dengesine kavuşturur ve dolgun görünmesini sağlar

Tropica: Saçları temizleyip dolgunluğa kavuştururken aynı zamanda tropik meyvelerin baştan çıkaran kokusunu saçlara taşır.

     Sıradaki Makale

Pantene - Saç ve Şampuan

saç bakımı ipuçları
 

...

Pantene, 2007 İlkbahar /Yaz Saç Trendlerini Açıkladı

Pantene 2007 İlkbahar/Yaz trendleri: Geleceğe Dönüş, Sahne Romantizmi, 60''ların Tasarımları, Sade Zenginlik ve Spor Şıklık...

Bu yaz geride bırakılan 10 yılı hayatımıza tekrar taşıyor. Tasarımlar daha kar

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Dünyaca ünlü yıldızlarında kullanmaya başladığı at kuyruğu bitki özlü şampuan saçlarınız için kurtarıcı olacak.

Türkiye'de yeni yeni tanınan ve kullanılmaya başlanan at kuyruğu şampuanın mucizevi faydaları yankılarını sürdürüyor.Saç dökülmelerini engelleyen ve saç tellerini sağlığa kavuşturan at kuyruğu şampuanı tüm dünyada kullanılıyor ve biliniyor.

Dünyada adını kısa sürede d
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Saç sorunlarımızın en başında "saç uzatma" sorunu gelmektedir. Hepimiz uzun ve sağlıklı saçlara sahip olmak isteriz. Bioblas''ın sizler için hazırladığı
Sarmaşık Özlü Bakım Serisi
ile saçlarım uzamıyor diyenlere

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Hepimiz güzel ve sağlıklı saçlara sahip olmak isteriz. Aslında doğru uygulamarı öğrendikten sonra ve doğru bakımla istediğimiz saçlara kavuşabiliriz.
Sağlıklı saçlar öncelikle doğru saç yıkamadan geçer...

Sağlıklı, parlak ve güçlü saçlar

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Komili Şampuan
Doğal güzellik kaynağı:
Zeytinyağı
Zeytinyağı
nın mucizevi dokunuşu saçınıza ve saç derinize hayat versin.
Özlediğiniz doğal güzelliğine kavuşan saçlarınız her an sa

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Kadınlara Özel Saç Uzamasına Yardımcı ve Onarıcı Set
Marka: Les Cheveux Ecologiques
Sinameki Sülfatsız Şampuan
Coco Glucoside:
Hindistan cevizi yağından elde edilen bitkisel yumuşak temizleyici.
Cocoamphodiacetate:

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
saç bakımı yorum yaz
saç bakımı üyeler    Habibe
saç bakımı püf noktaları    05.01.2014
yorum saç için    Tahin özlü şampuan üretime sunulursa güzel olur bence çünkü tahinin saça inanılmaz faydaları var

saç bakımı yorum yaz
saç bakımı üyeler    Ebru
saç bakımı püf noktaları    15.10.2012
yorum saç için    blendaxın ilk orjinal kokusunu tekrar üretin lütfen mahvettiniz canım kokuyu değişik değişik tuhaf kokuyor yeni serileri ilk orjinali gibisi yok gözüm kapalı kullanıyordum oysa. yetkililer ilglenirse iyi olucak

saç bakımı yorum yaz
saç bakımı üyeler    PAPATYA
saç bakımı püf noktaları    28.07.2012
yorum saç için    Merhabalar..Blendaks şampuanınızı uzun yıllardır kullanıyorum.Ve tüm gittiğim kuaförler saçımın ne ile yıkandığını sorup Blendax şampuanıyla yıkadığım saçlarımı çok beğendiklerini defalarca söylediler..Fakat alışveriş yaptığım marketlerde KREMLİ BELENDAKS bulamıyorum..Tekrar kremli ikisi bir arada şampunlarınızı üretmenizi rica ediyorum..Tüm BLENDAKS çalışanlarını tşkler eder güzel günler diliyorum..

saç bakımı yorum yaz
saç bakımı üyeler    Hülya
saç bakımı püf noktaları    18.07.2012
yorum saç için    Ankara birlık mahallesındeki makro marketten ,blendak kepeğe karşı etkili şampuandan aldım.Ancak malatya Darende ilçesınde kullanmak zorunda kaldım .Malesef bu üründen memnun kalmayınca ,danişma hattından aradım.böyle bir telafonun kullanılmadığını öğrendim. Bebde buunun taklit olduğunu düşünüyorum.Ürün hala elimde .Bana nasıl yardımcı olursunuz.

saç bakımı yorum yaz
saç bakımı üyeler    GÖNÜL
saç bakımı püf noktaları    29.01.2012
yorum saç için    Emekli öğretmenim.Yıllardır Blendax yağlı saçlar için şampuan kullanıyorum. Bir marketten son olarak aldığım üründen memnun kalmadım.Her zaman pırıl pırıl olan saçlarım sert bir hal aldı.ve dökülmeye başladı.Arkadaşlarımla konuyu paylaştığımda bunun sahte olabileceğini söylediler.Bu ürünün incelenmesi için nereye göndermem gerekir.Böyle sahtelik olabilir mi? Konuyla ilgilenilerek tarafıma bilgi verilmesini rica ederim. Gönül ÜZÜM Eşme/ UŞAK

saç bakımı yorum yaz
saç bakımı üyeler    hülya
saç bakımı püf noktaları    29.08.2011
yorum saç için    ben blendax ın eski kokusunu geri istiyorum

saç bakımı yorum yaz
saç bakımı üyeler    Halid-Ziyad
saç bakımı püf noktaları    31.07.2011
yorum saç için    Ben de o eski formül blendaksı arıyorum.Çok iyi hatırlıyorum 2003 senesinde o formülü değiştirdiler.Müşteri hizmetlerine telefon açmıştım onlarda tekrar eski formüle dönmemiz imkansız demişlerdi.Bir ara bir kozmetikçideydim polisin biri geldi (2008 yılında) sordu adama, eski blendaks yok mu diye.Ya lütfen sayın Blendaks üreticileri bu talepleri kaale alın.Bu halkın memnuniyeti veya memnuniyetsizliği sizin için önemli değil mi?Lütfen rica ediyoruz.Allah rızası için....

saç bakımı yorum yaz
saç bakımı üyeler    vasıf
saç bakımı püf noktaları    11.06.2011
yorum saç için    ARKADAŞ BU Blendax ŞAMPUAN NE OLDU NE YAPTINIZ !!! SON ÇIKARDIGINIZ DEV EKONOMİ ADI ALTINDAKİ ŞAMPUAN TAM BİR REZALET YILLARDIR AİLECE KULLANDIĞIMIZ O ESKİ ŞAMPUANA NE OLU LÜTFEN O ESKİ ŞAMPUAN VE KOKUYU ARIYORUZ BİR TÜKETİCİ OLARAK SİZE BU KONUYU İLETMEK İSTEDİM SAYGILARIMLA

saç bakımı yorum yaz
saç bakımı üyeler    nedime
saç bakımı püf noktaları    06.06.2011
yorum saç için    eski koyu mavi şişeli ortası sıkılmış gibi duran blendax klasik şampuanı gerçekten özlüyoruz.tekrar piyasaya çıkarsa eminim şu anki satışınızı ona katlar çalışan biri olarak çevremdeki herkesde aynı görüşte ilginize teşekürler

saç bakımı yorum yaz
saç bakımı üyeler    ruya
saç bakımı püf noktaları    31.12.2010
yorum saç için    eski blendaxlari ariyoruz. saclarimiz gicir gicir olurdu ve parlardi ama simdi temizlenmiyor bile. lutfen bu uyarilari dikkate alin. eski formuluyle yeniden piyasaya surun blendaxi. hafife alamayacaginiz bir kitle sizden bunu bekliyor.

Toplam 20 adet yorum yapılmış.

Tüm Yorumları okumak için

[ Tıklayınız ]
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi