Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Bakımı
»
Güzellik Salonu Seçerken - Saç Bakımı Ürünleri

Güzellik Salonu Seçerken - Saç Bakımı Ürünleri

saç bakımı ipuçları
 

Bu işte en önemli kurallardan biri sağlıklı bir ortam, profesyonel bir kadro ve dürüst bir yaklaşımla ve dürüst bir yaklaşımla müşteriye hizmet verilmeli, müşterinin istemleri standartlar çerçevesinde yerine getirilmelidir. Bu işin

Bu işte en önemli kurallardan biri sağlıklı bir ortam, profesyonel bir kadro ve dürüst bir yaklaşımla ve dürüst bir yaklaşımla müşteriye hizmet verilmeli, müşterinin istemleri standartlar çerçevesinde yerine getirilmelidir. Bu işin de kendine göre bir standardı vardır.

Hijyenik bir ortamın sağlanması önemlidir. Örneğin; zemin silinebilir olmalı, kullanılan havlular temiz bir dolapta saklanmalı, aletler dezenfekte edilmeli ve odalar havalandırılmalı. Ayrıca kullanılan ürünlerin profesyonel ürünler olmasına dikkat edilmelidir.

Güzellik salonlarında çalışacak uzmanların iyi hizmet verebilmesi için iyi eğitim vere bir kurumdan uzmanlık belgesi almaları gerekir.

Uzmanın başarısı göstermiş olduğu performansla orantılıdır.

Güzellik salonlarında dikkat edilmesi gereken en önemli özellikler ortamın sağlıklı olması, standartlara ve sağlık şartlarına uygun profesyonel ürün ve cihazların kullanılması, her ünite için ayrı bir oda, hafif bir müzikle ve doğru aydınlatma gereklidir.

Güzellik salonlarının seçiminde ilk sırayı sağlıklı kurallara uyan hoşgörülü ve uzman bir kadrosu olan müesseseler alır.

Güzellik salonlarının denetimi Estetisyenler Derneği tarafından yapılmaktadır. Güzellik salonlarında uygulanan fiyatlar, muhite kullanılan tekniklere ve ürünün profesyonelliğine göre değişmektedir.

Güzellik ve bakım salonlarında sağlık bilgisi ve diğer kurallara uyulmadığı takdirde birçok hastalığın bulaşması riski doğar.

     Sıradaki Makale

Işıl Işıl Saçlar - Saç Modelleri

saç bakımı ipuçları
 

...

Her daim bakımlı saçlar için, saç bakımının püf noktalarını bilmek yeterli...

- Sıcak su, saç diplerindeki yağ salgılayan bezlere zarar verdiği için saçlara zararlı olacağından kaçınmak gerekir. Saçlarınızı her hava şartına rağmen soğuğa yakın ılık suyla y

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız dökülüyor ve dökülen saçlar yerine ince güçsüz saçlar çıkıyor. Eeose Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ve Çift Etkili Serumu ile dökülen saçlarınızın yerine sağlıklı saçlar çıkacak.
Şimdi Sıra Saçlarda

ÉEOSE'den Saç Dökülmesine Karşı Çift Etkili Dermatolojik Serum ve ŞampuanKaş ve kirpik serumu konusundaki başarısıyla adından söz ettiren ÉEOSE Laboratuvarları uzun klinik çalışmalar sonucu iki
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Bazen güzelleşmek isterken saçlarımıza birçok zarar verebiliyoruz. Saçlarınıza ne kadar ciddi zararlar verdiğinizi biliyor musunuz?
Sizler için haberimizde Silikon, sülfat ve alkol gibi kimyasallar ne derece zararlı olduğunu paylaşmak istedik.

Silikonlar,

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Moda Saçtan Başlar sloganı ile Wella Koleston Hakan Akkaya ve Özge Ulusoyu reklam yüzü olarak kullandılar.
Bu reklam ile dikkat çeken Wella Koleston, bir ilke imza atıyor.

Takipçiler Kolestonun facebook sayfasından Hakan Akkaya ile tanışma fırsatını ele geçirecek ve

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Yıllardır kalitesinden ödün vermeyen Pantene Türkiye 20. yılını kutluyor.

Pantene Türkiye''deki yirminci yılını gücünü saçlarından alan kadınlarla kutluyor. Hande Subaşı, Burcu Kara ve Özge Özberk...
Grey

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Nemlendirici Şampuan ve Kremi
MOISTURIZING DUO ŞAMPUAN ve SAÇ KREMİ (NEMLENDİRİCİ)
- Kuru ve Normal Saçlar içindir.

10.1 fl. oz. / 300 ml ve
33.8 fl. oz. / 1000 ml’lik şişelerde

İçindekiler
-Juvexin
-İçeriğindeki

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
saç bakımı yorum yaz
saç bakımı üyeler    mustafa ğüden
saç bakımı püf noktaları    09.01.2008
yorum saç için    çok güzel olmuş

     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi