Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
doğal ve bitkisel saç bakımı
Yıllara Göre Saç Trendleri
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Modelleri
»
Bu Sezon At Kuyrukları Yanda - Saç Modelleri

Bu Sezon At Kuyrukları Yanda - Saç Modelleri

saç bakımı ipuçları
 

Kırmızı halı güzellerinden podyumların daima mükemmelin peşinden giden bol ışıklı dünyasına, at kuyruklarıyla salınan güzellerin saçlarının yönü değişti!

Seksenlerin ''okul kızı'' etkisi yaratan, arkaya doğru genelde

Kırmızı halı güzellerinden podyumların daima mükemmelin peşinden giden bol ışıklı dünyasına, at kuyruklarıyla salınan güzellerin saçlarının yönü değişti!

Seksenlerin ''okul kızı'' etkisi yaratan, arkaya doğru genelde saç jölelerinin de değerli katkılarıyla ''yapıştırılmış'' sımsıkı taranan saçları yerine 60''lı yıllardaki Brigitte Bardot''nun seksi, Catherine Deneuve''ün sofistike havasını bir araya getiren yeni bir stil bu!

Nasıl mu uygularsınız?

  • Özellikle düz saçlara sahip olanlar; saç kremi yerine, durulama gerektirmeyen saç bakım kremi kullanırsanız saçınızdan tokaların kayması problemini bertaraf etmiş olursunuz. Dilerseniz saçınıza biraz daha hacim katmak için saç köpüğü de kullanabilirsiniz.

  • Saçlarınızda daha fazla ''dağınık'' bir hava estirmek ve deniz kızı hissiyatı yaratabilmek için kuruttuğunuz saçınıza sprey sıkın.

  • Rahat ettiğiniz yanınızı belirledikten sonra saçlarınızı toplarken bağınızı boyun hizasında yapmaya özen gösterin.

  • Dalgalı saçlılar bilirler; siz ne kadar isteseniz de lüleler bir yerden fırlayarak kaçmaya meyillidirler. Bu durumu önlemek için briantin kullanmanızı öneririm.
     Sıradaki Makale

Kadınların Saç Dökülmesinin 6 Sebebi Var - Saç Dökülmesi

saç bakımı ipuçları
 

...

Kadında saç dökülmesi erkektekinden aşağıdaki farklılıkları gösterir.

Erkeklerde saç dökülmesi işaretleri:

  • Kafa üzerindeki saç çizgilerinin geri çekilmesi,
  • Geniş bölgelerdeki saç dökülmelerinde dahi özellikle yoğun olarak başın tepesinde dökülür.
   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Topuz modelleri son yıllarda hem davetlerde hem günlük hayatta kolaylıkla kullanılan bir model. Daha genç ve dinamik görünmek için iki topuz modası galerimizi inceleyebilirsiniz.
2 Topuzlu Saç Modası
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Yağlı saçlar için yapılabilecek saç bakımı ipuçlarının yanında bu tarz saç tipleri için şekil vermek ve özel saç modelleri için bilgilere ulaşabilirsiniz.
Saçların hergün yıkanması tavsiye edilmez.Ancak saç dipleri yağlı olan kadınlar bu konuda zor durumlar yaşayabiliyorlar. işte haberimizde saçları yağlı kadınlar için alternatif saç ve makyaj örneklerini görebilirsiniz.

Klasik At Kuyruğu Stilleri :
Bu tarz saçlar yağ
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Bugünkü ünlümüz daha 21 yaşında olmasına rağmen genç kızların yüreğini hoplatan yakışıklı ve çekici oyuncu Douglas Booth. Rol aldığı filmlerde ve dizilerde çok başarılı olan Booth'un saç modellerine haberimizden ulaşabilirsiniz.
9 Temmuz 1992 Lonfra (ingiltere) doğumlu olan Douglas Booth, her ne kadar son rol aldığı filmi “Romeo & Juliet” için beyaz perde uyarlamasıyla romantik aşık Romeo ile gözleri üzerine topladıysa da , 2010 yılında oynadığı  “Worried About the Boy” isimli filmde ca
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
2011 yılında en moda en yeni saç modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.Saç kesimi stilleri hakkında bilgiler.
Hazırlanıyor
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız ister uzun ister orta boy saçlar olsun kadınların rahatlıkla kullanabileceği dağınık topuz modellerini haberimizden ulaşabilirsiniz.

Dağınık Topuz Nasıl Yapılır ?

Hiçbir zaman modasını yitirmeyen ve her zaman pratik ve çekici olmayı sürdürecek olan dağınık topuz modelini sizlerle paylaşıyoruz.

Katılacağınız davet sizin için özel bir geceyse, burada anlatılacakları uygulamanızda

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi