Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
doğal ve bitkisel saç bakımı
Yıllara Göre Saç Trendleri
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Modelleri
»
Keratinli Kaynak Saçlar - Saç Şekilleri

Keratinli Kaynak Saçlar - Saç Şekilleri

saç bakımı ipuçları
 

Herkesin hayali olan uzun ve gür saçlara kavuşmak artık çok kolay ama nasıl oluyor da keratik kaynaklarda kullanılan saçlar bu kadar uzun oluyor ve nereden bulunuyor?
Saçlar nereden bulunuyor?

Herkesin hayali olan uzun ve gür saçlara kavuşmak artık çok kolay ama nasıl oluyor da keratik kaynaklarda kullanılan saçlar bu kadar uzun oluyor ve nereden bulunuyor?
Saçlar nereden bulunuyor?

Dünyanın değişik bölgelerinden toplanan saçlara baktığımızda baktığımızda görüyoruz ki; Avrupa saçı çok işlem görmüş ve ince telli olduğundan Türk kadınına uyum sağlayamıyor ve kısa sürede matlaşıyor. Afrika saçı genetik olarak kesinlikle Türk kadınına uymadığından saç kalitesi ve yapısı açısından iyi sonuçlar almak mümkün değil.

Hint saçı Türk kadınına en yakın saç tipidir, ancak dünyadaki en kalitesiz saç tipidir. Buna rağmen, kraliyet ailesi mensubu bir kabileyi ayrı tutmak gerekir. Hint fakirleri olarak da bildiğimiz kısmı saymazsak, bu ailenin geleneklerinde genç kızlar evlenene kadar saçlarını uzatır ve saçlarına özenle bakarlar. Evlendikleri gün yeni bir hayata başladıklarını varsayarak, saçlarını örüp dipten kazırlar. İşte bu saçları toplayan Great Lenghts firması dünyadaki en gelişmiş keratinleri bu saçların uçlarına yerleştirir.

Saçlara renk nasıl veriliyor?
Saçların rengini açmak ve boyamak ayrı bir ustalık gerektirir. Yine bu işlem için saçlar sadece Great Lenghts firmasının kullandığı özel bir teknik ile saç havuzlarına yatırılır. Bu havuzun içindeki organik sıvı sayesinde saçlar kesinlikle yıpranmadan renklenmiş olur. İşte bu yüzden ülkemizde toplanan saçlardan keratinli saç kaynağı yapmak teknolojik olarak henüz mümkün değildir.

En son Sharon Stone ve Meg Ryan tarafından tercih edilen bu sistem, tartışmasız dünyadaki en kaliteli sistemdir. Her geçen gün alternatif yöntemler çıksa da, herkesten önce tüm fuar ve teknik gelişmelerden haberdar olduğum için rahatlıkla söyleyebilirm ki, saçlarınızı uzatmak istiyorsanız en kaliteli sistemi tercih etmelisiniz. Aksi takdirde;

takılan saçlar 6 ay bile dayanmaz.
deniz ve havuzda eriyen bağlantılar yüzünden sorun yaşarsınız.
saçtan çıkartılırken hem canınız yanar, hem de kendi saçlarınız yıpranır.
Great Lenghts gibi iyi bir sistemle keratin kaynakta bu sorunları yaşamadığınız gibi, kendi saçlarınızı da kolayca uzatma şansı bulmuş olursunuz

     Sıradaki Makale

Halka Kaynak - Saç Şekilleri

saç bakımı ipuçları
 

...

Royal Hair Design''a gelerek kısa saçlarınızı tamamen ya da sadece istediğiniz bölgeleri istediğiniz uzunluğa getirebilir veya seyrek saçlarınızı gürleştirebilirsiniz. Burada saçlarınızı uzatmak için sizlere alternatifler sunulur.

Saç kaynaklarında Royal

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Saç bakımı için evinizde veya profesyonel ürünlerle yapacağınız bakım ve yüz ve ten tipinize göre makyaj ipuçlarını öğrenebilirsiniz.
Saçlarımız dış görünüşümüzü etkileyen en büyük unsurumuzdur. Saç Bakımı için uygulayacağımız özel saç maskeleri ve kürler ile saçlarımızın her zaman canlı, sağlıklı
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saç stilistleri pratik önerilerle nasıl tarz saç modellerine sahip olabileceğimizi bizlerle paylaştı. Detaylar haberimizde!

Hem doğal hemde tarz saç şekillerine sahip olmak istiyorsanız,
bu öneriler kurtarıcınız olacak!Artık abartıdan uzak doğal ama stil saç modelleri moda.

Sizde saçlarınıza doğal modeller vermek istiyorsanız çok basit tüyolarla
harika görünüml
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Doğru saç modelini tercih etmek için önce yüz şeklinizi belirleyin. Sonrasında muhteşem görüneceksiniz!

Her insanın farklı bir yüz şekli vardır. Arkadaşınızın saçlarını ortadan ayırması çok hoşunuza gidebilir fakat yüz şekliniz uzun ise kesinliklikle sizde hoş durmayacaktır.Her zaman kusursuz ve güzel görünmek istiyorsanız öncelikle yüz şeklinizi belirleyip

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Gecenin en gözde ve stil saç modeline sahip olmak istiyorsanız bu saç şekilleri tam da size göre!

Yaz aylarının bu güzel günlerinde gala ve davetlerin yoğunluğundan dolayı saç modeli bulmakta zorlanabilirsiniz.Sizlere yardımcı olacak haberimizde ünlülerin özel gece ve davetlerde kullandığı çok özel ve stil saç trendlerini haberimizde paylaştık.
<

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınızın sağlıklı olmasından sonra en önemli şey saç modelinizdir. Doğru saç modeli ile daima genç görünün!

Ünlü yıldızların saç stillerinden derlediğimiz haberimizde, saç modelinin genç veya yaşlı görünmenizde ki büyük etkisini kanıtlamak istedik.Bu saç stilleri sayesinde en az 10 yıl daha genç görünecek ve yıllara meydan okuyacaksınız.

Yanlış bir saç modeli
saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi