Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
doğal ve bitkisel saç bakımı
Yıllara Göre Saç Trendleri
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Modelleri
»
Kaynakla Hacimli Saçlar Maşayla Masalsı Bukleler - Saç Modelleri

Kaynakla Hacimli Saçlar Maşayla Masalsı Bukleler - Saç Modelleri

saç bakımı ipuçları
 

Bükme ve örgü
Bu
kış saçlar, ya örülecek ya da bükülerek kullanılacak. Örgülerle yüzünüzü çerçeve içine alabilirsiniz. Saç renginize uygun, önceden örülmüş, başın üstüne ya da çevresine konacak, gerektiğinde sıkılıp, gerektiği

Bükme ve örgü
Bu
kış saçlar, ya örülecek ya da bükülerek kullanılacak. Örgülerle yüzünüzü çerçeve içine alabilirsiniz. Saç renginize uygun, önceden örülmüş, başın üstüne ya da çevresine konacak, gerektiğinde sıkılıp, gerektiğinde gevşek bırakılacak bir örgü alabilirsiniz. Eğer vaktiniz varsa ve saçlarınızın gür olduğunu düşünüyorsanız, örgü bandı almadan da kendi saçınızla istediğiniz modeli oluşturabilirsiniz.

Yandan ayırma
Yüzü
ortaya çıkaran, gevşek ya da sımsıkı topuzlar bu sezon çok moda. Saçınıza düz fön çekin ve yana ayırın. Eğer saçınızı iyice yandan ayırmak ve daha kıvırcık bir görünüm ve hacim elde etmek istiyorsanız maşayla istediğiniz kıvrımı verebilirsiniz. Saçınızın kökten uca değil, sadece orta kısmını maşaya sarın. Eğer saçınız kısaysa bir kez, uzun ise iki ya da üç kez bu hareketi tekrarlamanız yeterli olacaktır.

Perçem
Birkaç
sezon önce çok popüler olan perçemler bu kış geri dönüyor. Perçem ister kırpılmış ve dağınık, ister düzgün ve alna doğru yuvarlanmış, isterse kıvrılmış ve saç spreyiyle yandan ayrılmış olsun, yüzü çerçevelemeyi sağlıyor. İsterseniz sahte perçem de kullanabilirsiniz. Dolgun kıvrılmış bir perçem için saçı yuvarlak uçlu bir fırçayla kurutun da dağınık olmayan, düz bir perçem için düzleştirici maşa kullanın.

Uzun saçlar
Bu
sezon saçlar her zamankinden çok daha uzun... Göz alıcı masalsı buklelere teslim olan saçlarınızın hacimli görünümünü desteklemek için kaynak saçlar kullanabilirsiniz. Uzun, düzgün ve parlak dalgalara sahip olmak için kuru saça çok miktarda köpük uygulayıp saçınızı kurutun. Bu işlemi tekrarladıktan sonra bir kıl fırçayla iyice fırçalayın. Daha karışık bir model için saçınıza maşayla kıvrımlar verin.
     Sıradaki Makale

Rastalı Saçlar - Saç Modelleri

saç bakımı ipuçları
 

...

Rasta, yaptırılması durumunda, ancak saçlarınızı kazıtarak kurtulabileceğiniz bir saç modelidir .

*saçlara o bilinen hali eritilen mumla sıvama işlemi sayesinde verilir. bir süre herhangi bir şekilde ıslatılması tavsiye edilmez. yaz aylarında pek çekilir bir şey değildir.

*s

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Topuz modelleri son yıllarda hem davetlerde hem günlük hayatta kolaylıkla kullanılan bir model. Daha genç ve dinamik görünmek için iki topuz modası galerimizi inceleyebilirsiniz.
2 Topuzlu Saç Modası
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Yağlı saçlar için yapılabilecek saç bakımı ipuçlarının yanında bu tarz saç tipleri için şekil vermek ve özel saç modelleri için bilgilere ulaşabilirsiniz.
Saçların hergün yıkanması tavsiye edilmez.Ancak saç dipleri yağlı olan kadınlar bu konuda zor durumlar yaşayabiliyorlar. işte haberimizde saçları yağlı kadınlar için alternatif saç ve makyaj örneklerini görebilirsiniz.

Klasik At Kuyruğu Stilleri :
Bu tarz saçlar yağ
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Bugünkü ünlümüz daha 21 yaşında olmasına rağmen genç kızların yüreğini hoplatan yakışıklı ve çekici oyuncu Douglas Booth. Rol aldığı filmlerde ve dizilerde çok başarılı olan Booth'un saç modellerine haberimizden ulaşabilirsiniz.
9 Temmuz 1992 Lonfra (ingiltere) doğumlu olan Douglas Booth, her ne kadar son rol aldığı filmi “Romeo & Juliet” için beyaz perde uyarlamasıyla romantik aşık Romeo ile gözleri üzerine topladıysa da , 2010 yılında oynadığı  “Worried About the Boy” isimli filmde ca
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
2011 yılında en moda en yeni saç modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.Saç kesimi stilleri hakkında bilgiler.
Hazırlanıyor
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız ister uzun ister orta boy saçlar olsun kadınların rahatlıkla kullanabileceği dağınık topuz modellerini haberimizden ulaşabilirsiniz.

Dağınık Topuz Nasıl Yapılır ?

Hiçbir zaman modasını yitirmeyen ve her zaman pratik ve çekici olmayı sürdürecek olan dağınık topuz modelini sizlerle paylaşıyoruz.

Katılacağınız davet sizin için özel bir geceyse, burada anlatılacakları uygulamanızda

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
saç bakımı yorum yaz
saç bakımı üyeler    mualla
saç bakımı püf noktaları    04.05.2008
yorum saç için    perçem modellerini resimlerle göstermelisiniz siteniz harika

     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi