Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
doğal ve bitkisel saç bakımı
Yıllara Göre Saç Trendleri
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Modelleri
»
Örgülü, Düz, İddialı ve Dağınık Topuz - Saç Modelleri

Örgülü, Düz, İddialı ve Dağınık Topuz - Saç Modelleri

saç bakımı ipuçları
 

Örgülü, düz, iddialı ve dağınık topuz... Bu yaz kıyafet ve makyajda göze çarpan sadelik saçlara da hakim. Bunun için kuaföre gidip para ödemenize gerek yok. İşte size evinizde rahatça uygulayabileceğiniz pratik 4 ayrı saç modeli....

Örgülü, düz, iddialı ve dağınık topuz... Bu yaz kıyafet ve makyajda göze çarpan sadelik saçlara da hakim. Bunun için kuaföre gidip para ödemenize gerek yok. İşte size evinizde rahatça uygulayabileceğiniz pratik 4 ayrı saç modeli....

Örgülü, düz, iddialı ve dağınık topuz... Bu yaz kıyafet ve makyajda göze çarpan sadelik saçlara da hakim. Bunun için kuaföre gidip para ödemenize gerek yok. İşte size evinizde rahatça uygulayabileceğiniz pratik 4 ayrı saç modeli... .

Örgülü saçlar
Çocuksu bir ifade ve yaz sıcağında rahat ve yapması kolay bir saç arzu ediyorsanız, örgüden şaşmayın.
*Saçlarınızı tarayıp, iki ayrı parçaya ayırın. Öndeki saçlarınızı biraz yukarıda toplayıp, arkadan örün. Daha sonra kalan diğer saçlarla bu parçayı toplayıp daha büyük bir örgü yapın ve kıyafetinize uygun tokalar takın
*Alın bölgenizdeki minik saçların elektriklenmemesi ve örgünüzden saçlarınızın fırlamaması için yumuşak ve yapışkanlık hissi yaratmayan bir spreyle saçları fikslemeyi unutmayın.

Düz saçlar
Masum ifadenizi ön plana çıkartacak düz taranmış saçlara pratik ve hızlı bir şekilde kavuşabilirsiniz.
* Fön çekerken makineyi, saça çok yaklaştırmayın. Saçınıza fön çekerken enseden başlayın. İşinizi kolaylaştırmak için saçlarınızı fırçaya azar azar sarın. Fön çekerken saç uçlarının iç tarafa mı, yoksa dışa mı kıvrık olması gerektiğine karar verin.
*Eğer bir partiye gitmeyi düşünüyorsanız, daha canlı bir görünüm için parlaklık ve ışıltı veren bir sprey ile saçlarınızı geceye hazırlayabilirsiniz.

İddialı saçlar
İ
ri dalgalarla hareketlendirilmiş, olabildiğince hacimli ve dağınık taranmış saçları yapmak o kadar zor değil.
*Saçlarınızı ayırın ve uzun dikdörtgen şeritler şeklinde hazırladığınız kağıtlara sarın. İsterseniz sarılı saçlara uyuyabilirsiniz bile. Öndeki saçlarınızın daha rahat şekle girmesi için onları biraz daha kalın sarmanızda fayda var.
*3-4 saat bekletin. Kağıtları çıkardığınızda saçınızın aldığı forma inanamayacaksınız. Saçlarınızı öne doğru ters çevirip, bukleleri şekle sokmak için yumuşak ve şekillendirici bir jöle kullanın.

Dağınık topuz
D
ağınık topuz yaparken belli bir kurala uymanıza gerek yok. Saçlarınızla özgürce oynayabilirsiniz.
*İnce dişli tarakla saçınızı tutamlara ayırın ve diplerine krepe yapın. Saçınızın önlerine arkalarına oranla daha çok krepe yapmalısınız. Saçınızın ön kısmını toplama işlemini en sona bırakın. Önceliği ensedeki saçlara verin.
*Parça parça ayırdığınız saçları arkaya doğru biri diğerinin üzerine denk gelecek şekilde toplayın. Eğer yaptığınız topuzu gece kullanacaksanız, taşlı saç tokaları kullanabilirsiniz.

     Sıradaki Makale

Kaynakla Hacimli Saçlar Maşayla Masalsı Bukleler - Saç Modelleri

saç bakımı ipuçları
 

...

Bükme ve örgü
Bu
kış saçlar, ya örülecek ya da bükülerek kullanılacak. Örgülerle yüzünüzü çerçeve içine alabilirsiniz. Saç renginize uygun, önceden örülmüş, başın üstüne ya da çevresine konacak, gerektiğinde sıkılıp, gerektiğinde gevşek bırakılacak bir örgü alabilirsiniz. Eğe

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Topuz modelleri son yıllarda hem davetlerde hem günlük hayatta kolaylıkla kullanılan bir model. Daha genç ve dinamik görünmek için iki topuz modası galerimizi inceleyebilirsiniz.
2 Topuzlu Saç Modası
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Yağlı saçlar için yapılabilecek saç bakımı ipuçlarının yanında bu tarz saç tipleri için şekil vermek ve özel saç modelleri için bilgilere ulaşabilirsiniz.
Saçların hergün yıkanması tavsiye edilmez.Ancak saç dipleri yağlı olan kadınlar bu konuda zor durumlar yaşayabiliyorlar. işte haberimizde saçları yağlı kadınlar için alternatif saç ve makyaj örneklerini görebilirsiniz.

Klasik At Kuyruğu Stilleri :
Bu tarz saçlar yağ
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Bugünkü ünlümüz daha 21 yaşında olmasına rağmen genç kızların yüreğini hoplatan yakışıklı ve çekici oyuncu Douglas Booth. Rol aldığı filmlerde ve dizilerde çok başarılı olan Booth'un saç modellerine haberimizden ulaşabilirsiniz.
9 Temmuz 1992 Lonfra (ingiltere) doğumlu olan Douglas Booth, her ne kadar son rol aldığı filmi “Romeo & Juliet” için beyaz perde uyarlamasıyla romantik aşık Romeo ile gözleri üzerine topladıysa da , 2010 yılında oynadığı  “Worried About the Boy” isimli filmde ca
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
2011 yılında en moda en yeni saç modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.Saç kesimi stilleri hakkında bilgiler.
Hazırlanıyor
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız ister uzun ister orta boy saçlar olsun kadınların rahatlıkla kullanabileceği dağınık topuz modellerini haberimizden ulaşabilirsiniz.

Dağınık Topuz Nasıl Yapılır ?

Hiçbir zaman modasını yitirmeyen ve her zaman pratik ve çekici olmayı sürdürecek olan dağınık topuz modelini sizlerle paylaşıyoruz.

Katılacağınız davet sizin için özel bir geceyse, burada anlatılacakları uygulamanızda

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
saç bakımı yorum yaz
saç bakımı üyeler    damlanur
saç bakımı püf noktaları    17.07.2008
yorum saç için    benim cumartesi günü halamın düğünü var saç örgülü dağınık topuzu düşünüyorum

saç bakımı yorum yaz
saç bakımı üyeler    sarışeker
saç bakımı püf noktaları    08.08.2007
yorum saç için    bence örgülü ve dağınık topuz çok güzel bir saç modeli

     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi