Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Uzatma Teknikleri

Saç Uzatma Teknikleri

Saç uzatmak için kullanılan en iyi teknikler, besinler ile hızlı uzaması için ne yapmalı ne yemeli gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

     En Son Eklenen Saç Uzatma Teknikleri Makaleleri
Sağlıklı Saç Uzatmanın Sırları
Sağlıklı Saç Uzatmanın Sırları
Sağlık ve gür saçlar için uzmanların önerileri ile saçlarınızı çok daha kısa sürede uzatabilirsiniz.Saç uzatmak için ufak tüyoları uygulamak size kalıyor.

Saçlarınızın bir an önce uzamasını mı istiyorsunuz ?

Uzmanlardan edindiğimiz güzellik sırları sayesinde saçlarınızın olağandan daha çabuk bir sürede uzamasını sağlayabilirsiniz.

Düzenli aralıklarla kestirmek saçın uzamasına yardımcı olur mu?
Hem evet, hem hayır. The Hair Bible (Saçın K ...

saç bakımı saç bakımı
 
saç uzatma
 
Saçlarınızın Uzaması İçin Bir Çok Çözüm !!!
 
Saçlarınızın Uzaması İçin Bir Çok Çözüm !!!

Çevre kirliliği, güneş, bakımsızlık, stres ve yanlış şampuan kullanımı saçları olumsuz etkiliyor. Saçların sağlıksız olması ise insanın ruhi yapısını bozuyor, sosyal ilişkilerini de zedeliyor. Saç bakımı için değişik ürünlerin yanında, doğal ürünleri kullanmak da mümkün. Doğal ürünler daha ucuz ve evde yapılabilir olması yönünden tercih edilebilir.

Saçların çabuk uzamasını sağlamak içi ...

saç bakımı saç bakımı
 
saç uzatma
 
Saç Uzama Evresi
 
Saç Uzama Evresi
Başımızdaki saçların sayısı kişiden kişiye, saç rengi, ırksal özellikler, yaş gibi pek çok faktöre bağlı olarak farklılıklar göstermektedir. Kızıllarda 90 bin, esmerlerde 108 bin kadarken açık tenliler ve sarışınlarda 140 bin kadardır. Uzak doğulularda ise 80 bine kadar düşmektedir.

Trichogramlarla yapılan ölçümlerde saç dökülmesi olmayan bir erişkinin saçlı derisinde santimetre karede 200-30 ...

saç bakımı saç bakımı
 
saç uzatma
 
Kısa Yoldan Uzun Saçlar
 
Kısa Yoldan Uzun Saçlar

"saç kaynağınızı nasıl alırsınız?"

Rüzgarda salınan parlak ve uzun saçların çekici görünümünü kimse yadımsıyamaz ama saçınız uzun değilse ve kısa yoldan uzatmanın çarelerini arıyorsanız, boncuk kaynak aradığınız çözüm olabilir.

Yaz geliyor. "deniz, havuz ve güneş kendini göstermeye başladığında, acaba saçlarınızın nasıl olmasını istersiniz?" sorusuna h ...

saç bakımı saç bakımı
 
saç uzatma
 
Saç Gece Uzar
Saç Gece Uzar
Saçlarımız dış etkenlere göre uzamasında farklılıklar görülebilir.Bakımlı ve sağlıklı saç gündüze oranla geceleri çok daha hızlı ve güçlü uzar.
Saçlarım yavaş uzuyor diyenlerin bilmesi gerekenler :
Saç, günde ortalama 0.35 mm uzar.
Uzama, yazın kışa, geceleri ise gündüze oranla daha hızlıdır.
Kadınların saçı, erkeklere göre daha çabuk uzar.
Saçlarımız yumuşak ve güçlüdür, ama zarar görebilir, kırılabilirler.
Fazla nem, bünyedeki dengesizlikler, sağlıksız beslenme ve dış etkenler saça zarar verebilir.
...
saç bakımı saç bakımı
 
saç uzatma
 
Saç Uzatmanın Püf Noktaları - Saç Uzatma
Saç Uzatmanın Püf Noktaları - Saç Uzatma
Rüzgarda salınan parlak ve uzun saçların çekici görünümünü kimse yadsıyamaz ama saçınız uzun değilse ve kısa yoldan hızlı saç uzatmak uzatmanın çarelerini arıyorsanız, keratin kaynak aradığınız çözüm olabilir.
Yaz geliyor. “Deniz, havuz ve güneş kendini göstermeye başladığında, acaba saçlarınızın nasıl olmasını istersiniz?” sorusuna her on kadının altısı “Uzun saçlı olmak isterim.” Diyor, ama 3 ayda 45 santim uzatmak mümkün olamadığından bunlardan sadece onda biri saçlarını istediği boya kadar uzatabiliyor. Diğerleri, bu şanslı kadınlara özenerek bakıyor.
saç bakımı saç bakımı
 
saç uzatma
 
1
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi