Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
doğal ve bitkisel saç bakımı
Yıllara Göre Saç Trendleri
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Modelleri
»
Ricky Martin'in Saç Modelleri

Ricky Martin'in Saç Modelleri

Ricky Martin'in Saç Modelleri

En moda en yeni Ricky Martin Saç Modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.Ricky Martin Saç Modelleri, kesimi ve stilleri hakkında bilgiler. ...

Adı, Soyadı: Ricky Martin
Doğum Tarihi: 24 Aralık1971
Doğum Yeri: Porto Riko
Meslek: Pop şarkıcı

Grammy Ödülü ve Latin Grammy sahibi, 1991 yılından beri solo kariyerine devam eden Porto Riko'lu pop şarkıcı.
Dünya çapında 55 milyon albüm satışı ABD ve Latin bilboardlarında 21 kere top on listelerinde başlarılı bir şekilde yer alabilmiş, sekiz kere birinciliği elde etmiştir.

Ricky Martin, Amerika’nın 90’lardaki en büyük teen idollerinden biriydi. Ricky, dünya çapında başarı kazanan ilk latin çocuk boy-band’lerden biri olan Menudo’nun vokalisti olarak hem büyük bir güzelliğe hem de çok güzel bir sese sahipti, ki bu da ona bir Latin müzik yıldızı olmasında çok yardımcı oldu. Aynı zamanda da aktörülük yapıyordu, Meksika sinema endüstrisinde büyük bir üne kavuştu. Amerikan soap operası General Hospital’da da, hafta sonları şarkıcılık yapan barmen Miguel Mortez rolüyle başrolde oynadı.

Ricky Martin Porto Riko’nun başkenti San Juan’da doğdu ve büyüdü. Çocukken okul ve kilise korosunda şarkı söylüyor aynı zamanda da okul tiyatrolarında oynuyordu. Henüz 6 yaşındayken televizyon reklamlarında oynamaya başladı. Kısa süre sonra ona Menudo’da baş solistlik yolunu açacak olan profesyonel şarkıcılık ve oyunculuk dersleri aldı. 1984 yılında henüz 12 yaşındayken Menudo grubunun bir üyesi oldu. Takip eden beş sene boyunca grubun baş solistiğini yaptı ve bu da ona uluslararası bir şöhret kazandırdı. Menudo için yaşı geçtiğinde, (grup üyeleri 16 yaşını doldurunca proje gereği ayrılıyorlardı) 1989’da ülkesi Porto Riko’ya geri döndü ve burada liseyi bitirdi. Mezuniyetten sonra New York’a taşındı ve burada birkaç ay sadece tatil yapıp dinlendi.

Birkaç ay faaliyetsizlikten sonra uluslararası müzik endüstrisine geri dönmek için çalışmaya başladı. Meksika’ya gitti ve müziğe geri dönmeden önce 1 sene boyunca burada tiyatro yaptı. 1991 yılında, çoğu zaman Ian Blake olarak bilinen ve Ricky’nin tüm solo kariyeri boyunca onunla düzenli çalışan Menudo’dan grup arkadaşı Robi Rosa ile birlikte besteler yaparak kendi adını taşıyan ilk albümünü çıkardı. Albüm, latin listelerinde önemli bir hit oldu. İki sonra sonra, Juan Carlos Calderon prodüktörlüğünde ikinci albümü Me Amaras takip etti. Bu albümü birincisine göre daha da büyük bir hit oldu ve onu Latin Amerika’a süperstar konumuna yükseltti.

1994 yılında General Hospital soap operasına katılarak Miguel Morez rolünyle sahne almaya başladı. Bu tekrar rolü o kadar başarılı oldu ki Broadway kapıları da kendisine açıldı, Les Misérables (Sefiller) oyununda Marius rolünü aldı. Bu prodüksiyonda yer alabilmek için Genereal Hospital’i bıraktı ve bir yıla yakın Broadway’de sahne aldı.

1995 yılında daha sert bir rock eksenli olan, aynı zamanda da flamenko ve cumbia gibi latin tarzlara sahip olan üçüncü albümü A Medio Vivir’i çıkardı. 1998’in başlarında dördüncü albümü Vuelve’yi piyasaya çıkardı. İlk albümü ile aynı ismi taşıyan ve ilk İngilizce albümü olan Ricky Martin 1999 baharında piyasaya çıktı; bu albüm, Livin’ La Vida Loca ve She’s All I Ever Had gibi hit single’ları sayesinde onu uluslararası bir süperstar konumuna getirdi. Ondan bir sene sonra da Ricky Martin, Sound Loaded ile listeleri bir kez daha altüst etti.

Ricky Martin'in Saç Modelleri - 1
Ricky Martin'in Saç Modelleri - 2
Ricky Martin'in Saç Modelleri - 3
Ricky Martin'in Saç Modelleri - 4
Ricky Martin'in Saç Modelleri - 5
     Sıradaki Makale

Kenan Doğulu'nun Saç Modelleri

saç bakımı ipuçları
 

En moda en yeni Kenan Doğulu Saç Modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.Kenan Doğulu Saç Modelleri,kesimi ve stilleri hakkında bilgiler....

Adı, Soyadı: Kenan Doğulu
Doğum Tarihi: 31.Mayıs.1975
Doğum Yeri: Cihangir, İstanbul
Meslek: Pop Şarkıcısı

1993 yılında piyasaya çıkarttığı ilk stüdyo albümü

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
En moda en yeni Burak Özçivit Saç Modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.Burak Özçivit Saç Modelleri,kesimi ve stilleri hakkında bilgiler.

Adı, Soyadı: Burak Özçivit
Doğum Tarihi: 24.12.1984
Doğum Yeri: İstanbul

Kazım İşmen Lisesi mezunu ve halen Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık Bölümünde okuyor.

2

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
En moda en yeni Cristiano Ronaldo Saç Modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.Cristiano Ronaldo Saç Modelleri,kesimi ve stilleri hakkında bilgiler.

Adı,Soyadı: Cristiano Ronaldo
Doğum Tarihi: 05.Şubat.1985
Doğum Yeri: Funchal, Portekiz
Meslek: Futbolcu

5 Şubat 1985'te Portekiz'in Funchal kentinde

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
En moda en yeni Kenan imirzalıoğlu Saç Modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.Kenan imirzalıoğlu Saç Modelleri,kesimi ve stilleri hakkında bilgiler.

Adı, Soyadı: Kenan İmirzalıoğlu
Doğum Tarihi: 18.Haziran.1974
Doğum Yeri: Bala, Ankara
Meslek: Sinema Oyuncusu, Dizi Oyuncusu

Deli Yürek, Ezel,

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
En moda en yeni Kıvanç Tatlıtuğ Saç Modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.Kıvanç Tatlıtuğ Saç Modelleri,kesimi ve stilleri hakkında bilgiler.

Adı, Soyadı: Kıvanç Tatlıtuğ
Doğum Tarihi: 27.Ekim.1983
Doğum Yeri: Adana
Meslek: Sinema Oyuncusu, Dizi Oyuncusu, Basketbolcu

Gümüş ve Aşk-ı Memnu

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Kanadalı pop, modern R&B sanatçısı Justin Bieber'ın saç stilleri şekilleri be en son konserlerindeki saç tarzı hakkında fotoğraflara ulaşabilirsiniz.

Adı, Soyadı: Justin Bieber
Doğum tarihi:
01.Mart.1994
Doğum yeri:
London, Ontario, Kanada
Meslek:
Ses Sanatçısı

Youtube'da yayınladığı müzik videolarının kısa sürede büyük bir ilgi çekmeyi başaran ve

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
En moda en yeni Necati Şaşmaz Saç Modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.Necati Şaşmaz Saç Modelleri,kesimi ve stilleri hakkında bilgiler.

Adı, Soyadı: Necati Şaşmaz
Doğum Tarihi: 15.Aralık.1971
Doğum Yeri: Elazığ
Meslek: Dizi Oyuncusu, Sinema Oyuncusu

Kurtlar Vadisi ile ünlenen Türk sinema ve dizi oyuncusu.

Abdu

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
En moda en yeni David Beckham Saç Modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.David Beckham Saç Modelleri,kesimi ve stilleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

2 mayıs 1975 yılında Leyonstone'de doğdu. 1.83 boyunda olan Beckham Alex Ferguson'un keşfettiği yıldızlardan biri. 1992 yılında M.United ile profesyonel anlaşma imzalayan Bechkam 8 yılda 254 maçta forma giydi ve 49 gol attı.

31 kez İngiliz Milli Takımı'nın fo

saç dökülmesi
saç haberleri  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç bakımı yorum yaz
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi