Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
doğal ve bitkisel saç bakımı
Yıllara Göre Saç Trendleri
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Modelleri
»
Kahkül Saç Modelleri

Kahkül Saç Modelleri

Kahkül Saç Modelleri

En moda en yeni kahkül saç modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.Kahkül Saç kesimi stilleri hakkında bilgiler....

Kahkül Modelleri kullanmak isteyen bayanlar karar verme aşamasında oldukça zorlanırlar. Kahkül modeli kestirmek öncelikle cesaret ister. Kullanabilirmiyim, yüzüme yakışır mı, çabuk sıkılırmıyım ve en önemliside hangi model kahkül yapmalıyım gibi sorularla baş etmek kolay olmuyor.

Günümüzde her geçen gün değişen moda ile kendini yenilemek zorunda kalan bayanların tabi ilk başta saçlarınıda değiştirerek modayı takip etmesi gerekir, değişim öncelikle saçlardan başlıyor. Saçlarımız tarzımızın değişmesini sağladığı gibi aynı zamanda yüz ve bakışımızı ve ruh halimizide yansıtabilen bir unsurdur. Uzun süre aynı saç modelinde kalmak bir süre sonra sıkıcı geliyor ve hergün aynada aynı yüz ve saç modelini görmek hoş olmamaya başlıyor.

Araştırmalar gösteriyor ki bayanlar saç modellerini değiştirdiklerinde kendileriniz daha güzel ve iyi hissettikleri ortaya çıkmaktadır. Bu konuda önemli nokta yüz tipinize en uygun modeli seçebilmekten geçiyor. Bu aşamada kahkül modelleri neredeyse bütün saç modellerine uyum sağlayabilen en kullanışlı model olarak karşımıza çıkıyor.

Evde Düz Kahkül Kesimi Videosu


Kahkül modelleri kimlere yakışır ?


Kullanacak bayanın saçları uzun veya kısa düz veya dalgalı olsun hiç farketmez değişiklik istiyorsanız hemen aşağıdaki kahkül modellerine göz atarak yüzünüze en uygununu seçebilirsiniz.

Kahkül modellerini kimler kullanmamalı ?
Alnı dar olan bayanların kahkül modellerinden uzak durmasını tavsiye ediyoruz.

Kahkül Çeşitleri ve isimleri1-Uzun Kesim Kahkül Modelleri
Kahkül modeli her zaman kaşlarımıza kadar olması gerekmiyor. Bazı bayanlar göz izasında kestirdikleri kahkül modeli ile daha gizemli ve seksi bir görünüm oluşturabiliyorlar.Bu kesim kahküller daha çok uzun ve düz saçlı bayanların tercihi oluyor.
Uzun Kesim Kahkül Modelleri

2-Ortadan Ayrılmış Kahkül Modelleri
Bazen kahkül kullanmaktaki engel alnızmızda bir tutam saç olması bizi rahatsız edeceğini düşünüyor olmamızdır. Bu gibi düşünceleri olanlar için alternatif olarak ortadan ayırabileceğimiz kahkül modelidir.Bu model en çok topuz saçlar ve at kuyruğu saçlar gibi modellerde mükemmel uyum sağlamaktadır.
Ortadan Ayrılmış Kahkül Modelleri

3-Kaş izasında Kesilmiş Kahkül Modelleri
Bazen bayanlar kaşlarını saçları ile kapanmasını istemez. O zaman bu kahkül modeli tam size göre. Hem daha dinamil ve genç görünmenizi de sağlayacaktır. Önemli olan kesim çok dikkatli yapılarak kaş izasından daha kısa olmaması çünkü fazla kısa kahküllerde hiç hoş durmayacaktır.Bu kahkül modelinin kesimi yapılırken dikkat edilmesi gereken nokta saçların kuru iken kesim yapılmasıdır.
Kaş izasında Kahkül Kesimi Modeli

4-Asimetrik Kesim Kahkül Modeli
Asimetrik kahkül için öncelikler saçlarınızın çok kısa kesim olmasıdır. Kısa saç modelleri için kahkül hareketli dinamik bir görünüm sağlayabiliyor.Bu kesimler çok çılgın ve bir o kadarda yüz tipi kalp şeklinde olan bayanları sevimli göstermektedir.
Asimetrik Kesim Kahkül Modelleri

5-Açılı Kahkül Modelleri
Bu modeli daha çok alnı geniş bayanların tercih etmesi önemlidir. Orta kısmı kısa yan kısımları daha uzun olan bu kahkül modeli oval ve uzun yüzlü hanımlarda çok daha güzel durmaktadır.
Açılı Kesim Kahkül Modeli

6-Yandan Kesilmiş ve Yana Taranmış Kahkül Modelleri


Yana doğru taranmış şekilde oluşturulan bu model daha çok kahkülünü uzatmak isteyenlerin yaptığı bir modeldir.Bu tarz tarama hem uzun hem kısa saçlara uyum sağlamaktadır.
Yandan Kesilmiş Taranmış Kahkül Modeli

Evde Yandan Kesilmiş ve Taranmış Kahkül Kesimi Videosu


Kahkül Saç Modelleri - 1
Kahkül Saç Modelleri - 2
Kahkül Saç Modelleri - 3
Kahkül Saç Modelleri - 4
Kahkül Saç Modelleri - 5
Kahkül Saç Modelleri - 6
Kahkül Saç Modelleri - 7
Kahkül Saç Modelleri - 8
Kahkül Saç Modelleri - 9
Kahkül Saç Modelleri - 10
     Sıradaki Makale

Mezuniyet Saç Modelleri

saç bakımı ipuçları
 

En moda en yeni mezuniyet saç modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.Mezuniyet Saç kesimi stilleri hakkında bilgiler....

Mezuniyet okulunuzu bitirip yeni ve zorlu bir hayata adım atamadan önceki son ve en önemli etkinliğiniz olacaktır. Mezuniyet kızları bu özel gün ve gecede ortamın en güzel ve etkileyici kızı olmanın hayalini kurar.

Günler öncesinden hangi elbise giyilecek hangi aksesuar takılacak hangi ay

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Topuz modelleri son yıllarda hem davetlerde hem günlük hayatta kolaylıkla kullanılan bir model. Daha genç ve dinamik görünmek için iki topuz modası galerimizi inceleyebilirsiniz.
2 Topuzlu Saç Modası
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Yağlı saçlar için yapılabilecek saç bakımı ipuçlarının yanında bu tarz saç tipleri için şekil vermek ve özel saç modelleri için bilgilere ulaşabilirsiniz.
Saçların hergün yıkanması tavsiye edilmez.Ancak saç dipleri yağlı olan kadınlar bu konuda zor durumlar yaşayabiliyorlar. işte haberimizde saçları yağlı kadınlar için alternatif saç ve makyaj örneklerini görebilirsiniz.

Klasik At Kuyruğu Stilleri :
Bu tarz saçlar yağ
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Bugünkü ünlümüz daha 21 yaşında olmasına rağmen genç kızların yüreğini hoplatan yakışıklı ve çekici oyuncu Douglas Booth. Rol aldığı filmlerde ve dizilerde çok başarılı olan Booth'un saç modellerine haberimizden ulaşabilirsiniz.
9 Temmuz 1992 Lonfra (ingiltere) doğumlu olan Douglas Booth, her ne kadar son rol aldığı filmi “Romeo & Juliet” için beyaz perde uyarlamasıyla romantik aşık Romeo ile gözleri üzerine topladıysa da , 2010 yılında oynadığı  “Worried About the Boy” isimli filmde ca
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
2011 yılında en moda en yeni saç modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.Saç kesimi stilleri hakkında bilgiler.
Hazırlanıyor
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız ister uzun ister orta boy saçlar olsun kadınların rahatlıkla kullanabileceği dağınık topuz modellerini haberimizden ulaşabilirsiniz.

Dağınık Topuz Nasıl Yapılır ?

Hiçbir zaman modasını yitirmeyen ve her zaman pratik ve çekici olmayı sürdürecek olan dağınık topuz modelini sizlerle paylaşıyoruz.

Katılacağınız davet sizin için özel bir geceyse, burada anlatılacakları uygulamanızda

saç dökülmesi
saç haberleri  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç bakımı yorum yaz
doğal saç bakımı için yorumlar
saç bakımı üyeleri    Suskun
saç bakımı için yorum    13.05.2013
saç bakımı yorum oku    Renkler çok güzel ama ben doğal saç renklerinden yanayım.....!

doğal saç bakımı için yorumlar
saç bakımı üyeleri    Marifet 0472012
saç bakımı için yorum    09.04.2012
saç bakımı yorum oku    Harika bu saç modelleri ya çok güzeeel)

     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi