Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
doğal ve bitkisel saç bakımı
Yıllara Göre Saç Trendleri
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Modelleri
»
ince Telli Saçlar için Kabarık Saç Modelleri

ince Telli Saçlar için Kabarık Saç Modelleri

ince Telli Saçlar için Kabarık Saç Modelleri

ince telli saçlara özel yapılacak bakım ve saç kesimi ve modeli ile saçlarınızı daha kabarık hacimli ve dolgun gösterebilirsiniz....

Eğer saçlarınız doğal hacim ve kalınlığa sahip değilse saç modellerini uygulamakta zorlanıyor olabilirsiniz. Özellikle ince telli saçlara sahipseniz üstüne bir de saç deriniz yağlı formda ise davet ve gecelere gitmek işkence haline gelebilir.

Aşağıdaki topuz modelleri ile saçlarınızı kolay ve eğlenceli bir şekilde kabarık hacim ve dolgunluk kazandırabilirsiniz.

ince telli saçlar için en yi formül dağınık veya kabarık bir topuz modelidir. Saçlarınızı bir önceki makalemizde yer alan Fransız Topuzu şeklinde de yapmayı deneyebilirsiniz. Zahmetsiz ve kolay bir model olan fransız büküm modelinde saçlarınızın daha dolgun ve kabarık görünmesi için yan kısımlardan birer tutam serbest bırakmanız faydalı olacaktır. Bu modeli öğrenciler okulda veya mezuniyet saç modeli olarakta kullanabilirler.

ince telli saçlar için topuz modeli

Kıvırcık ve dalgalı şekilde yapılacak topuzlar ince telli saçlara hacim kazandırmak için en iyi yollardandır. Bu tarz kıvırcık kabarık saç modelinde katman oluşturmak için aşağıda fotodaki gibi bir taç veya toka kullanırsanız çok daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

ince telli saçlara kıvırcık topuz modeli

Gevşek ve dağınık bir topuzu tercih edecekseniz ise kabarık görünümü koruması için saç spreyini biraz fazla kullanırsanız gecenin ilerleyen saatlerinde saçlarınız hacmi kaybolmaz ve daveti güzel bitirebilirsiniz. Bu dağınık topuza bukleler eklerseniz çok daha çekici ve doğal görünüm kazandırırsınız. Uzun veya orta boy saçlarınız varsa en iyi seçenek sizin için dağınık gevşek bir topuz modeli olmalıdır.

ince telli saçlar için dağınık kabarık topuz saç modeli

     Sıradaki Makale

Kıvırcık ve Bukleli Saç Stilleri

saç bakımı ipuçları
 

Kıvırcık ve bukleli saçlarınız olsun ister misiniz ? Bukleli saçların bakımı ve evinizde kendiniz kıvırcık saç nasıl yapılır gibi bilgilere ulaşabilirsiniz....

Saçlarınız eğer dalgalıysa veya düz saçlarınızdan sıkıldıysanız makalemizdeki 3 farklı stil ile büyüleyici buklelere kavuşabilirsiniz.

Durgun ve sıkıcı hale gelen monoton yaşam tarzımız hayatımızı bunaltıp çekilmez hale getirebiliyor. Kadınların öne çıkan en büyük unsuları olan saçların

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Topuz modelleri son yıllarda hem davetlerde hem günlük hayatta kolaylıkla kullanılan bir model. Daha genç ve dinamik görünmek için iki topuz modası galerimizi inceleyebilirsiniz.
2 Topuzlu Saç Modası
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Yağlı saçlar için yapılabilecek saç bakımı ipuçlarının yanında bu tarz saç tipleri için şekil vermek ve özel saç modelleri için bilgilere ulaşabilirsiniz.
Saçların hergün yıkanması tavsiye edilmez.Ancak saç dipleri yağlı olan kadınlar bu konuda zor durumlar yaşayabiliyorlar. işte haberimizde saçları yağlı kadınlar için alternatif saç ve makyaj örneklerini görebilirsiniz.

Klasik At Kuyruğu Stilleri :
Bu tarz saçlar yağ
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Bugünkü ünlümüz daha 21 yaşında olmasına rağmen genç kızların yüreğini hoplatan yakışıklı ve çekici oyuncu Douglas Booth. Rol aldığı filmlerde ve dizilerde çok başarılı olan Booth'un saç modellerine haberimizden ulaşabilirsiniz.
9 Temmuz 1992 Lonfra (ingiltere) doğumlu olan Douglas Booth, her ne kadar son rol aldığı filmi “Romeo & Juliet” için beyaz perde uyarlamasıyla romantik aşık Romeo ile gözleri üzerine topladıysa da , 2010 yılında oynadığı  “Worried About the Boy” isimli filmde ca
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
2011 yılında en moda en yeni saç modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.Saç kesimi stilleri hakkında bilgiler.
Hazırlanıyor
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız ister uzun ister orta boy saçlar olsun kadınların rahatlıkla kullanabileceği dağınık topuz modellerini haberimizden ulaşabilirsiniz.

Dağınık Topuz Nasıl Yapılır ?

Hiçbir zaman modasını yitirmeyen ve her zaman pratik ve çekici olmayı sürdürecek olan dağınık topuz modelini sizlerle paylaşıyoruz.

Katılacağınız davet sizin için özel bir geceyse, burada anlatılacakları uygulamanızda

saç dökülmesi
saç haberleri  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç bakımı yorum yaz
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi