Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
doğal ve bitkisel saç bakımı
En Popüler Kategorileri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Dökülmesi
»
Dökülen Saçların Yeniden Oluşmasını Sağlayan Alopecia Deri Spreyi

Dökülen Saçların Yeniden Oluşmasını Sağlayan Alopecia Deri Spreyi

Dökülen Saçların Yeniden Oluşmasını Sağlayan Alopecia Deri Spreyi

Saç dökülmenizi durduracak ve dökülen saçlarınızı yeniden canlandıracak bu ürünün ayrıntıları haberimizde!...

Alopecia Deri Spreyi, hem saçın dökülmesini önlemeye ve hem de saçın yeniden oluşmasına yardımcı olurken, yıpranmış ve yaşlanmış saçları onararak yeniler.Kadın ve erkeklerin saç dökülmesi problemlerine karşı Dermo Clean Laboratuarları tarafından geliştirilen, Finasterid içermeyen Alopecia Deri Spreyi, hem saçın dökülmesini önlemeye ve hem de saçın yeniden oluşmasına yardımcı olurken, yıpranmış ve yaşlanmış saçları onararak yeniler. 

Saç dökülmesi, stres, hastalık, genetik özellikler, vitamin - minarel eksikliği, aşırı kilo kaybı, çevresel faktörler gibi pek çok nedene bağlı olarak çoğu insanda görülür. Dökülmenin şekli farklı olsa da özellikle son yıllarda kadınlar da erkekler kadar saç dökülmesinden şikayetçidir. 

Uzun süren klinik çalışmalar sonucu ortaya çıkartılan Alopecia Deri Spreyinin içeriğindeki Alopecia aktifi, saç dökülmesini önleyici ve saç oluşumunu uyarıcı özelliğe sahiptir. Alopecia Deri Spreyi, saç kaybını yavaşlatan DHT''nin saç folikülleri tarafından alımını azaltır ve saçın tekrar çıkmasını sağlar.

Aynı zamanda saç derisindeki yağ dengesini düzenler, kök hücrelerine inerek kan dolaşımını hızlandırır, dökülmeye neden olan genleri bloke eder ve yıpranmış kök hücreleri besleyerek canlandırır.

Alopecia Deri Spreyi, saçın dökülmesini önlerken içeriğinde bulunan vitamin kompleksler sayesinde kök hücrelerin ve saçın güçlenmesine, saç tellerinin sağlıklı gelişimine ve kalınlaşmasına katkıda bulunur. Ayrıca yeniden çıkan saçları kötü çevre koşullarından koruyarak saça hacim kazandırır. 

Türkiye Distribütörü olan HD İlaç tarafından satışa sunulan, hem kadınların hem de erkeklerin kullanabileceği Alopecia Deri Spreyi, dökülmenin olduğu kuru ve saçlı deri bölgesine sıkılır, masaj yapılarak emilimi sağlanır.

Sabah ve akşam olmak üzere, temiz saça günde 2 ya da en fazla 5 püskürtme önerilir. Saç derisine sıkılan spreyin, en az 2 saat kafa derisinde kalması gerekmektedir. Bir şişesinde 30 günlük kullanım dozu içeren Alopecia Deri Spreyi ile düzenli uygulama sonrasında saç dökülmesini ilk ay kontrol altına alınır. 4 ile 6 ay sürekli uygulamadan sonra ise saç oluşumu başlar ve etkinliği 12 ay sonunda fark edilir şekilde görülür.

Etkinliği ve güvenirliliği klinik testlerle kanıtlanmıştır. Alopecia Deri Spreyinin içinde cinselliği etkileyen hiçbir madde bulunmamaktadır. 

Fiyatı 74 TL''den satışa sunulan saç dökülmesine karşı olan ALOPECIA Deri Spreyi için Eczacınıza danışın.
     Sıradaki Makale

Starların Saç Modelleri ve Makyaj Teknikleri

saç bakımı ipuçları
 

Dünya starlarının saç şekillerinden oluşan resim galerimizi seveceğinizi umuyoruz... Saç modasını yakından takip edin!...

Kıyafet modası ve saç modası konusunda bayanların ne kadar iyi bir takipçi olduğunu biliyoruz.

Bu yüzden size saç modasıyla ilgili tüyolar verebilmek adına bu haberi derledik.

Dünyaca ünlü yıldızların saç stillerinden
oluşan resimlerimizde beğ

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Evliliğe giden yol stresten geçiyor. Bu süreçte strese giren çiftlerin saçları dökülüyor!

Evlilik kararı ve evlenme zamanına kadar geçecek olan sürenin çiftlerde stres kaynağı olduğunu söyleyen Saç Bakım Danışmanı Ecz. Dr. Özden Kasımoğulları, stresi ise saç dökülmelerinin en büyük nedenlerinden biri olarak gösterdi.Hayatınızın en önemli kararını aldınız ve

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saç dökülmesi üzerine yapılan bir araştırmada ilginç sonuçlar ortaya çıktı. Bu sonuçlar sizi çok şaşırtacak!

Saç dökülmesine yönelik gerçekleştirilen tüketici araştırması Türkiye''de üniversite okuyan kişilerin okumayanlara göre çok daha fazla saç dökülme sorunu yaşadığını ortaya koydu.Araştırmaya göre saç dökülmesi şikâyeti ile eczaneye başvuranla
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saç bakımınızda kimyasal içeren ürünler yerine bitkisel yöntemlerden faydalanın. Saç dökülmesine zeytinyağı ve sarımsakla karşı koyun.

Zeytinyağı ve Sarımsakla Muhteşem Saçlar

Saç dökülmesini yavaşlatan sarımsak ve zeytinyağı ile saç bakımı özellikle son yıllarda oldukça popüler hale geldi.

Sarımsağın sülfür, vitamin ve selenyum içeriği, zeytinyağının yumuşatıcı etkisiyle
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız bir süredir dökülmeye başladı ve bu durum sizde olumsuz düşünceler mi oluşturmaya başladı?
Hemen telaşa kapılmayın!


Bazı saç dökülmeleri vardır ki onlar mevsimsel saç dökülmeleridir. Her saç dökülmesi bir hastalığa yada saçlarınız
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Saç dökülmesine karşı mezoterapi tedavisini duydunuz mu?
Bu tedavi sayesinde saç kökleriniz tamamen kaybolmadan güçlenecek ve dökülmek üzere olan saçlarınız yeniden hayata dönecek!

Görünüşümüze büyük etki

saç dökülmesi
saç haberleri  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç bakımı yorum yaz
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi