Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
doğal ve bitkisel saç bakımı
Yıllara Göre Saç Trendleri
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Modelleri
»
Dağınık Topuz Modelleri

Dağınık Topuz Modelleri

Dağınık Topuz Modelleri

Saçlarınız ister uzun ister orta boy saçlar olsun kadınların rahatlıkla kullanabileceği dağınık topuz modellerini haberimizden ulaşabilirsiniz....

Dağınık Topuz Nasıl Yapılır ?

Hiçbir zaman modasını yitirmeyen ve her zaman pratik ve çekici olmayı sürdürecek olan dağınık topuz modelini sizlerle paylaşıyoruz.

Katılacağınız davet sizin için özel bir geceyse, burada anlatılacakları uygulamanızda fayda var. Gecenin en güzel kadını olmanızı sağlayacak, orta veya uzun saça sahip kadınların rahatça kullanabileceği modellerdir. Basit fakat çekici ve zevkli görünmek isteyenler için.

Modelleri uygulamadan önce saçınızın temizliğine çok dikkat etmelisiniz. Bu modelleri uygularken saçınıza bol miktarda saç köpüğü uygulayın ve kulak hizasından aşağıya doğru güzelce tarayın. Başını eğerek saçın hepsini önde tutup güzelce fırçaladıktan sonra tam kafanızın tepesine gelecek şekilde, inceden yana doğru at kuyruğu olarak toplayın. Topuzun yanından bir parça saçı çekerek topuzun yatmış olduğu bölgeye doğru serbest bırakın.


Diğer saç modeli uygulamalarında olduğu gibi bu modelde de saçı toplayacağınız lastik sıkı, saçınızla aynı renk ve saça zarar vermeyecek türden olduğuna dikkat etmelisiniz. Burada dikkat etmeniz diğer bir husus ise saçın bir bölümü omuzlarınızdan aşağıya, diğer bölümü de öne doğru sarkmasına dikkat etmenizdir. Bu işlemlerin sonunda ise; sarkan saçlarınıza şekil verebilmek için sprey kullanın ve saçın canlı görünmesi için vurgu yapın.

Dağınık Saç Modeli Videosu
Bazende saçlarınızı inceden farklı yönlere tırtıklanarak dağınık ve uçar gibi bir modelle güzel bir etki yaratabilirsiniz. Yada aşağıya doğru sarkan saçlara sprey sıkarken onlara hareket katabilirsiniz.
Dağınık saç şekli seçecekseniz muhakkak çantanızda küçükte olsa bir saç spreyi bulundurmakta fayda var. Gecenin ilerleyen saatlerinde birkaç söz dinlemeyen saç tutamlarına karşı bir silahınız olmalı. Saç spreyinizi seçerken dayanıklı ve yumuşak olmasına dikkat edin.

Dağınık Topuz Modelleri - 1
Dağınık Topuz Modelleri - 2
Dağınık Topuz Modelleri - 3
Dağınık Topuz Modelleri - 4
Dağınık Topuz Modelleri - 5
Dağınık Topuz Modelleri - 6
Dağınık Topuz Modelleri - 7
Dağınık Topuz Modelleri - 8
Dağınık Topuz Modelleri - 9
Dağınık Topuz Modelleri - 10
Dağınık Topuz Modelleri - 11
Dağınık Topuz Modelleri - 12
     Sıradaki Makale

2011 Saç Modelleri

saç bakımı ipuçları
 

2011 yılında en moda en yeni saç modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.Saç kesimi stilleri hakkında bilgiler....

Hazırlanıyor

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Topuz modelleri son yıllarda hem davetlerde hem günlük hayatta kolaylıkla kullanılan bir model. Daha genç ve dinamik görünmek için iki topuz modası galerimizi inceleyebilirsiniz.
2 Topuzlu Saç Modası
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Yağlı saçlar için yapılabilecek saç bakımı ipuçlarının yanında bu tarz saç tipleri için şekil vermek ve özel saç modelleri için bilgilere ulaşabilirsiniz.
Saçların hergün yıkanması tavsiye edilmez.Ancak saç dipleri yağlı olan kadınlar bu konuda zor durumlar yaşayabiliyorlar. işte haberimizde saçları yağlı kadınlar için alternatif saç ve makyaj örneklerini görebilirsiniz.

Klasik At Kuyruğu Stilleri :
Bu tarz saçlar yağ
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Bugünkü ünlümüz daha 21 yaşında olmasına rağmen genç kızların yüreğini hoplatan yakışıklı ve çekici oyuncu Douglas Booth. Rol aldığı filmlerde ve dizilerde çok başarılı olan Booth'un saç modellerine haberimizden ulaşabilirsiniz.
9 Temmuz 1992 Lonfra (ingiltere) doğumlu olan Douglas Booth, her ne kadar son rol aldığı filmi “Romeo & Juliet” için beyaz perde uyarlamasıyla romantik aşık Romeo ile gözleri üzerine topladıysa da , 2010 yılında oynadığı  “Worried About the Boy” isimli filmde ca
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
2011 yılında en moda en yeni saç modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.Saç kesimi stilleri hakkında bilgiler.
Hazırlanıyor
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Dünyaca ünlü yıldız erkeklerin saç modelleri şekilleri ve yeni moda stillerine ulaşabilirsiniz.
Hazırlanıyor
saç dökülmesi
saç haberleri  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç bakımı yorum yaz
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi