Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
doğal ve bitkisel saç bakımı
Yıllara Göre Saç Trendleri
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Modelleri
»
2014 Erkekler için Uzun Saç Modelleri

2014 Erkekler için Uzun Saç Modelleri

2014 Erkekler için Uzun Saç Modelleri

2014 yılında da modasını sürdürecek uzun katlı kesim veya dalgalı erkek uzun saç modellerini makalemizden 28 farklı modele ulaşabilirsiniz....

Kısa saç modasının günümüzde erkekler üzerinde daha etkili olması bir açıdan da erkeklerin kadınlar kadar saçlarına zaman ayırmayarak tembellik etmelerinden kaynaklanıyor. Kuaförler ortaya çıktığından bu yana erkekler en kolay ve pratik yol olarak kısa saçları tercih ediyorlar. saç bakımı için zaman harcamak erkekler için neredeyse lüks görünüyordu.

Ama artık zamanla herşey değişmeye başladı ve artık erkekler içinde saç stili ve bakımı kendi kişiliği üzerinde büyük bir etki yaratarak saç modası ve yeni trendlerini erkeklerde yakından takip eder duruma geliyorlar.

Erkek uzun saç modelleri nasıl yapılır ?


Kahverengi tonlarında uzun saçlar ve az bir sakal erkekleri çok daha seksi gösteren bir kombinasyondur. Tabi düzenli bir bakım ile kahverengi uzun saçlar ile çok daha etkileyici görünebilirsiniz.
2014 yılındada modasını kaybetmeyecek olan dalgalı uzun saç modelleri erkeklere karizmatik ve yakışıklı bir görünüm verecektir. Kadınlar tarafından da en çok beğenilen tarz arasında uzun ve dalgalı erkek saçları gelmektedir. Bu model ile de kısa bir sakal kullanmayı düşünebilirsiniz.

Katmanlı saç kesimi

uzun saçlarda erkeklere muhteşem bir hava katmaktadır.

Erkek dalgalı uzun saç modelleriDüz saçlı erkeklerin uzun saç yaptıklarında saç bakımına daha fazla özen göstermeleri gerektiğini unutmamalıdırlar.
2014 Erkekler için Uzun Saç Modelleri - 1
2014 Erkekler için Uzun Saç Modelleri - 2
2014 Erkekler için Uzun Saç Modelleri - 3
2014 Erkekler için Uzun Saç Modelleri - 4
2014 Erkekler için Uzun Saç Modelleri - 5
2014 Erkekler için Uzun Saç Modelleri - 6
2014 Erkekler için Uzun Saç Modelleri - 7
2014 Erkekler için Uzun Saç Modelleri - 8
2014 Erkekler için Uzun Saç Modelleri - 9
2014 Erkekler için Uzun Saç Modelleri - 10
2014 Erkekler için Uzun Saç Modelleri - 11
2014 Erkekler için Uzun Saç Modelleri - 12
2014 Erkekler için Uzun Saç Modelleri - 13
2014 Erkekler için Uzun Saç Modelleri - 14
2014 Erkekler için Uzun Saç Modelleri - 15
2014 Erkekler için Uzun Saç Modelleri - 16
2014 Erkekler için Uzun Saç Modelleri - 17
2014 Erkekler için Uzun Saç Modelleri - 18
2014 Erkekler için Uzun Saç Modelleri - 19
2014 Erkekler için Uzun Saç Modelleri - 20
2014 Erkekler için Uzun Saç Modelleri - 21
2014 Erkekler için Uzun Saç Modelleri - 22
2014 Erkekler için Uzun Saç Modelleri - 23
2014 Erkekler için Uzun Saç Modelleri - 24
2014 Erkekler için Uzun Saç Modelleri - 25
2014 Erkekler için Uzun Saç Modelleri - 26
2014 Erkekler için Uzun Saç Modelleri - 27
2014 Erkekler için Uzun Saç Modelleri - 28
     Sıradaki Makale

Yuvarlak Yüzler için Saç Modelleri

saç bakımı ipuçları
 

Eğer yuvarlak yüz şekline sahip bir kadınsanız makalemizde saç kesiminiz için en çok dikkat etmeniz gereken hususlar ve ufak tüyolar ile yuvarlak yüze en uygun saç modelini seçebilirsiniz....

Yüz tipleri arasında en çok rastladığımız yuvarlak yüz şeklidir. Çok sayıda kadın yuvarlak yüze sahiptir. Yuvalak yüzlü kadınlar genelde balık etli olurlar ama hepside kilolu değildir. Sizde yuvarlak yüzlü bir kadınsanız makalemizde sizin için en uygun yuvarlak yüz saç modelini elde edebilirsiniz.

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Erkekler için en çok kullanılan kıvırcık ve dalgalı saç kesimleri ve yüz tipinize göre kıvırcık saç modeli için tavsiyelere ulaşabilirsiniz.
Artık sadece kızların saçları bukleli ve dalgalı olmayacak. Erkeklerde kendi doğal saç stilini ve görünümlerini keşfediyor. Bazen düz saçlı erkekler bile kuaförde saçlarını dalgalı kıvırcık yapmak için yollar deneyebiliyorlar. Artık günümüzde kadınlar kadar erkekler saç stiline önem verdiği gibi
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Rusya'nın başkenti Moskova' da yapılan 2014 saç modası yarışmasında birbirinden ilginç ve iddialı saç modelleri izleyicileri büyüledi. Stilistlerin özel çalışmalarını sizler için derledik.
Rusya / Moskova'' da halen devam etmekte olan 20. Uluslararası intercharm Parfümeri ve Kozmetik Fuarı''nda saç model yarışması düzenlendi. Yapılan yarışma " You.Prof.Show " ismi ile düzenlendi ve sonucunda Rusya kadınları 2014''ün saç modasıyla tanıştırdı.

Mosk
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Salaş ve dağınık saç trendleri 2014 yılında da modasını devam ettirecek gibi görünüyor. Rastgele yapılmış at kuyruğu veya tepeden toplanmış salaş topuz hepsini sizin için derledik.
2014 yılına girmemize çok az bir zaman kala yeni yılda ne tür saç stilleri ve modelleri ön planda olacak yavaş yavaş belirginleşmeye başlıyor.

Yaşadığımız sene içinde olduğu gibi yine doğallık ve sadelik kadınlar için vazgeçilmez bir stil olacak. Gelişi güzel rastgele yap
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
2014 yılında daha çok kullanılacak trend olacak saç kesimi modelleri ile ten ve göz renginize uygun saç rengi seçimleri ile ilgili bilgiler.
2014 yılına yaklaşırken sezona ait en dikkat çekici saç kesimi trendleri ve ten rengine uygun saç renklerini sacbakimi.org ile aşağıdaki haberimizden takip edebilirsiniz.


Saç rengini seçerken her zamanki gibi ten rengimize ve birazda mevsime göre renkler
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Küt saç kesimi yapmayı düşünen kadınlar için örnek küt modelleri resimleri ve küt saç modeli kimlere yakışır ve nasıl kesim yapılır ve şekillendirilir ulaşabilirsiniz.
Kadınların en önemli ve gösterişli aksesuarı olan saçlar bu sene en popüler saç kesimleri arasında yer alan küt kesimler 2014' te de küt saç modelleri ve stilleri ile yine ön planda olmaya devam edecek.

Özellikle kısa saç seven kadınlar ister modern
saç dökülmesi
saç haberleri  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç bakımı yorum yaz
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi