Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
doğal ve bitkisel saç bakımı
Yıllara Göre Saç Trendleri
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Modelleri
»
2013 Esmerlere Özel Saç Modelleri

2013 Esmerlere Özel Saç Modelleri

2013 Esmerlere Özel Saç Modelleri

Esmerler için saç modeli seçiminin yanında evlenecek bayanlar için gelinlik ve gelin başı seçimi de çok zor olabiliyor. Yazımızda örnek oluşturacak esmer saç modeli ve gelin başı stillerine ulaşabilirsiniz....

2013 yılına özel esmerler için ve esmer gelinler için siyah saç modelleri ve trendleri

Esmer bayanların en çok zorlandığı konu her ne kadar gelinlikler olsa da aslında zorlandıkları bir diğer konu da esmer gelin saç modelleridir.

Esmer Gelinler için Gelin Başı Modelleri


Koyu tenli bayanların oldukça zorlandığı bu konu hakkında yapılan araştırmalar neticesinde yabancı kaynaklardan edindiğimiz yepyeni 2013 gelin siyah saç modelleri bu konuda sizlere yardımcı olmak için hazırlanmıştır.

Gelinliğinize ve teninize uygun olarak saç kesim şekillerini merak ediyor ve 2013 saç modasında siyah tenli bayanlar için öne çıkan gelin saç dökümlerini merak ediyorsanız hemen aşağıdaki galerimize göz atabilirsiniz.

2013 Esmerlere Özel Saç Modelleri - 1
2013 Esmerlere Özel Saç Modelleri - 2
2013 Esmerlere Özel Saç Modelleri - 3
2013 Esmerlere Özel Saç Modelleri - 4
2013 Esmerlere Özel Saç Modelleri - 5
2013 Esmerlere Özel Saç Modelleri - 6
2013 Esmerlere Özel Saç Modelleri - 7
2013 Esmerlere Özel Saç Modelleri - 8
     Sıradaki Makale

Saç Modelinizi Doğru Seçin Daima Genç Kalın!

saç bakımı ipuçları
 

Saçlarınızın sağlıklı olmasından sonra en önemli şey saç modelinizdir. Doğru saç modeli ile daima genç görünün!...

Ünlü yıldızların saç stillerinden derlediğimiz haberimizde, saç modelinin genç veya yaşlı görünmenizde ki büyük etkisini kanıtlamak istedik.Bu saç stilleri sayesinde en az 10 yıl daha genç görünecek ve yıllara meydan okuyacaksınız.

Yanlış bir saç modeli
   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Topuz modelleri son yıllarda hem davetlerde hem günlük hayatta kolaylıkla kullanılan bir model. Daha genç ve dinamik görünmek için iki topuz modası galerimizi inceleyebilirsiniz.
2 Topuzlu Saç Modası
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Yağlı saçlar için yapılabilecek saç bakımı ipuçlarının yanında bu tarz saç tipleri için şekil vermek ve özel saç modelleri için bilgilere ulaşabilirsiniz.
Saçların hergün yıkanması tavsiye edilmez.Ancak saç dipleri yağlı olan kadınlar bu konuda zor durumlar yaşayabiliyorlar. işte haberimizde saçları yağlı kadınlar için alternatif saç ve makyaj örneklerini görebilirsiniz.

Klasik At Kuyruğu Stilleri :
Bu tarz saçlar yağ
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Bugünkü ünlümüz daha 21 yaşında olmasına rağmen genç kızların yüreğini hoplatan yakışıklı ve çekici oyuncu Douglas Booth. Rol aldığı filmlerde ve dizilerde çok başarılı olan Booth'un saç modellerine haberimizden ulaşabilirsiniz.
9 Temmuz 1992 Lonfra (ingiltere) doğumlu olan Douglas Booth, her ne kadar son rol aldığı filmi “Romeo & Juliet” için beyaz perde uyarlamasıyla romantik aşık Romeo ile gözleri üzerine topladıysa da , 2010 yılında oynadığı  “Worried About the Boy” isimli filmde ca
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
2011 yılında en moda en yeni saç modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.Saç kesimi stilleri hakkında bilgiler.
Hazırlanıyor
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız ister uzun ister orta boy saçlar olsun kadınların rahatlıkla kullanabileceği dağınık topuz modellerini haberimizden ulaşabilirsiniz.

Dağınık Topuz Nasıl Yapılır ?

Hiçbir zaman modasını yitirmeyen ve her zaman pratik ve çekici olmayı sürdürecek olan dağınık topuz modelini sizlerle paylaşıyoruz.

Katılacağınız davet sizin için özel bir geceyse, burada anlatılacakları uygulamanızda

saç dökülmesi
saç haberleri  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç bakımı yorum yaz
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi